Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szórakoztató sportot...

Milyen szórakoztató sportot ajánlotok egy lánynak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és sportolni szeretnék,de nem tudom milyen sportot válasszak.Eddig amit szoktam és nagyon élvezem:futás,biciklizés,görkorcsolya.Komolyabban nem szoktam sportolni,vékony vagyok úgyhogy inkább izmot szeretnék növelni mint fogyni.:S
2011. jan. 25. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel már 15 vagy bizonyos sportokról már lekéstél. Pl kézilabda, vízilabda, foci, ezeket max 6-8 éves korban elkezdik. Ha csak hobbi szinten szeretnél, akkor menj úszni. Egyesületben drága lenne, de ha csak magadtól lejársz + eljársz konditerembe, vagy kinézel vmi aerobik órát akkor izmot építhetsz vele.

A másik amit mondanék az a küzdősport. Karate, thai-box vagy judo.

2011. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi hát tényleg csak úgy hobbiból szeretnék hogy ne unatkozzak,meg hát kedvelem a testmozgást.Köszönöm szépen hogy válaszoltál,de azért még lehet írni!
2011. jan. 26. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a capoeirát ajánlanám.

Egyszerre tánc és harcművészet, zenével és brazil kultúrával fűszerezve. Szerintem egy mozgékony lánynak tökéletes kikapcsolódás

2011. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!