Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a pénz nem lenne akadály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pénz nem lenne akadály milyen lenne az esküvőtök?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy milyen az álomesküvő számomra. Nagyon sokan cserbenhagytak már. Kevés barátom, és rokonom van. Így semmiképp nem szeretnék több száz fős lakodalmat. Ugyanakkor szívem szerint valamilyen dizájner esküvői ruhában, és cipőben mennék férjhez valamilyen távoli egzotikus országban. Homok, tengerpart, finom ételek, helyi zene, egzotikus virágok, és tényleg csak a legfontosabbakkal. Egy ilyen esküvő minimum 300-400ezer/fő. :( Sajnos.

Tudom nem ez a legfontosabb, és akár hivatali időben is hozzámennék a szerelmemhez, de ez lenne az álom. Nektek mi? :)



2017. nov. 27. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha annyi pénzünk lenne, nem hívnánk senkit az esküvőre. Eltűnnénk pár hónapra, valami gyönyörű helyen összeházasodnánk kettesben és annyi.
2017. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyen itthon volt, szűk családdal, de ha nem lenne akadály a pénz, akkor mindenkit elreptettünk volna egy szép szigetre és ott lett volna :)
2017. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Engem nem vonzanak az ilyen egzotikus szigetek meg a tengerpart, ezért ha sok pénzem lenne, akkor is kb. ugyanolyan lenne minden, ahogy most szeretném.

Kb. 30-40 fő, nászmise itt a templomunkban, utána meg lagzi valamelyik közeli étteremben. Na jó, ha sok pénzem lenne, akkor lehet, hogy a lagzira hívnék egy jazz-zenekart, de ez lenne a "fényűzés".

2017. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

8-as!


Te milyen nők elől nem zárkóznál el házasság után? :)


Értetted is a kérdést, vagy csak válaszolgatsz?

2017. nov. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

SzDG-vel nem tudok eléggé egyetérteni :DD Ugyanezt érzem, a mi esküvőnkben az volt a legjobb, hogy vége lett :D Pedig egyáltalán nem volt rossz hangulatú, sőt. De pár hétig utána minden nap hálát adtam az égnek magamban, hogy túlvagyunk rajta :D


26n

2017. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nálunk 60-80 fős esküvő lenne szerintem. Nem akarnék ilyen nagy vidéki lagzit, az nagyon nem jön be. :D De a barátokat, családot szívesen látnám, még azokat is, akikkel nem beszélek a mindennapokban. Egy különleges eseményt megosztanék velük.

Valami különleges helyen lenne, de országon belül. A polgári valahol a szabadban. Erdő, vízesés, kastély.

Meg nekem a külsőségek lennének fontosak. Pl. hogy álomruhám legyen (sajnos az alakom nem túl előnyös), és keresnék valami nagyon profit, aki megmondaná és elkészítené nekem a tökéletest. :)

Illetve lenne egy profi fotósunk. *-* Imádom az ilyen kreatív fotózásokat, rólam meg nehéz jó képet készíteni. Az a baj, hogy párom a második kép után kiborulna, utálja, ha fotózzák. :)

2017. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nekem az álomesküvőm egy hajón lenne, télen, valahol a Balti-tengernél/a viharos óceánon, mert imádom a szelet, a vizet, és a (másoknak) nagyon hideg, cudar időt. Szerintem nagyon romantikus lenne, ha a csók és a tánc, szakadó hóban, a hajó deszkapadlóján történne meg, a vacsora beltéren lenne, finomabbnál-finomabb kaják közül mindenki azt választhatna, amit akar.

Az esküvő kb fél napig(délután-hajnal) tartana, utána én és a férjem elmennénk pár hónapos nászútra, bejárnánk a világot, különös tekintettel a sarkkörökre és miatta ugye a domb és hegyvidékekre.:D


De mivel nem vagyok milliomos, szerintem nem is leszek, beérem majd kevesebbel is.:)


Üdv.:15/L(amúgy nincs kapcsolatom, férjem meg pláne, de elképzeltem, milyen lenne majd azzal, aki tetszik)

2017. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok sem egy rongyrázós, sem egy überegzotikus típus. Így a nagyon drága dolgok többsége nekem nem hiányozna.


Ami kicsit többe kerülne, és ha lehetne, így tartanám: kastélykertben levő esküvő és egy klasszikusabb, elegánsabb, patinásabb helyen lenne utána az ebéd (amúgy csak ebédet terveznék, semmi hejehuja meg éjféli töltött káposzta, kevés meghívott) - pl. az adott kastély étkezője vagy egy berendezésben is elegánsabb étterem.

Meg valószínűleg drágább, minőségibb anyagból készült ruhát vennék, mint amire keret lesz (de nem ilyen nagyon csicsásat), és fotóst is drágábbat keresnék.


Ja és nem tudom, mennyire fér bele a keretbe, mert szeretném majd, de szeretnék egy vadhúsos fogást ebédre :).

2017. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szertartás egy gyönyörű kápolna kis kertjében a Balatonnál, kilátással Badacsonyra, lágy tavaszi szellővel. Utána egy kisebb bortúra 1-2 szőlőskert mellett kedves parasztházakban, onnan meg irány a part, ahol egy közepes méretű hajó várna, nyitott fedelű étteremmel a fedélzeten. Lagzi, tánc, nagyjából 100-150 fő, tágabb családi, szűkebb baráti kör.

Az ételből lenne csirkés, halas és vegán verzió is.

A torta kb így nézne ki: [link]


A ruhám egyszerű lenne, tüllös, még az is lehet, hogy alulról felfele halvány színátmenetes.

Ilyesmi: [link]


Imádom a türkizkék színt, szóval valószínű az lenne a fő árnyalata a díszletnek. Kacskaringós, vintage, handmade, kedves kis dolgokkal díszíteném a lagzi helyszínét. (A szertartás fő színe a buja sötétzöld és a különböző zöld növények rendezetlensége adná a hangulatot.)


Sokára lesz ez még. :D

2017. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hatalmas parasztlakodalom lenne, annyi újítással, hogy mindenkinek lenne szállása, hogy senkinek se kelljen vezetnie ;)
2018. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!