Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unokatestvérem lánya férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatestvérem lánya férjhez megy. Nem szoros a kapcsolatunk. Az esküvőn résztvenni nem tudunk, családi és egészségi okok miatt. Milyen ajándék lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a mostani szokásokat. Valamit szeretnénk majd nekik adni, talán pénzt. De mennyit szokás manapság?
2018. jan. 25. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudsz részt venni, így nem költenek rád, szerintem bármennyit adsz megfelelő, hisz te nem kerülsz nekik semmibe
2018. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem szoros a kapcsolat, részt se vszel az esküvn, ezért az se baj, ha semmit nem adnál nekik.

Nem kötelezhetnek rá az ajándékozásra.

Ajándékot akkor kell adni, ha mész is.

Én így látom.

2018. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha ott sem vagytok az eskvüőn és nem is szoros,akkor szerintem 5-10 ezer egy főre elég.Ha kevésnek érzed,akkor adni mellé pár sorsjegyet,azt is szoktak ilyenkor, sokan külön kérik is
2018. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen sorsjegyet?
2018. jan. 26. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaparósorsjegy, amit a postán árulnak.
2018. jan. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én könyvutalványt, színházjegyeket, vagy filmes dvd-ket vennék nekik.


mert ezzel egyben élményt is adsz nekik.

2018. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!