Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meglépjem? Elfogadjam ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglépjem? Elfogadjam ezt az időpontot, vagy elhalasszam jövőre?

Figyelt kérdés
Hat évvel ezelőtt majdnem meghaltam mélyvénás trombózisban 20 évesen aug. 14-én. Rá következő évben augusztus elejétől 14-ét is beleértve kórházban voltam, műtöttek. Akkor szerencsétlen kapcsolatban tengődtem. Most, boldog vagyok, hozzámegyek a szerelmemhez, legjobb barátomhoz egyben. Kiderült, h az egyik híres étteremnek pont az aug.14-e jó, mert más lemondta, és utána legközelebb csak októberben lenne, de az is csak talán.
2010. jún. 7. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!:D
2010. jún. 7. 21:52
 12/13 anonim ***** válasza:

06-07 18:21-os vagyok, én írtam, h akkor lesz két éves a fiam:)


Párom meglepett, mondta, h menjünk el sétálni, kiderült, h az anyakönyveztetőhöz megyünk, és nekünk is aug.14-én lesz az esküvőnk.)

2010. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ez aranyos! gratulálok! ...és köszönöm, hogy megosztottad velem.:)
2010. jún. 27. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!