Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsút szervezzék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsút szervezzék a barátnők vagy a menyasszony azaz én magam?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam így nem tudom hogyan szokás. Májusban lesz az esküvőnk.

2018. febr. 20. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én leánybúcsúmat barátnők szervezik. Átadtam a lehetőséget, mert amúgy az esküvőnket javarészt én szervezem. Arra pedig már nem lenne energiám.


Velem megosztják az ötleteiket, mire-kire gondolnak és úgy átbeszéljük. Valószínűleg meglepem majd őket egy-egy leánybúcsús szalaggal, amiről még ők sem tudnak :).


Elvileg házibuli lesz, de megeshet, hogy elmegyünk bulizni...majd akkor kiderül.

2018. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyrok, a leánybúcsús kijelentette, hogy NEM akar ilyeneket, a csaj meg - aki amúgy félrekúrt mindenkivel a párja mellett - pont leszr.ta.
2018. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
10# Vicces, hogy pont engem találtál meg ezzel.Ha tudnád mennyire mellélőttél. Nálam jobban senki nincs rosszul a táncosfiús/táncoslányos legény és lánybúcsútól, illetve az "ez az utolsó szabad éjszaka, ma még mindent szabad" mentalitástól. Köszönöm szépen nem kérek erlölcsi prédikációt. Egyébként egyet értek veled, de a szövegértés nem az erősséged látom és pont nem jó embert támadtál le ezzel. A momdandóm lémyege nem az volt, hogy chippendale nélkúl olcsón meg lehet úszni egy leánybúcsút, és ha spórolni akarnak ne legyen hanem az, hogy ha valaki nem akar táncosfiút x ezerért, limót meg hasonló baromságokat, alkor nem hárul akkora költség a társaságra. Mint ahogy nálam is "csak" egy házibuliról volt szó. Mondjuk nem csak a táncosfiúról van szó, hanem arról, hogy ha valaki egy wellness hotelben szeretné hogy szórakoztassák a barátnői egy egész hétvégén, akkor nem szép dolog elvárni hogy azt kizárólag a csajok fizessék. Valóban nem fejtettem ki túl bőven amit gondolok erről, de szerintem érteni lehetett. Talán olvasd el mégegyszer.
2018. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Táncoslányt/táncosfiút meglepetések, mármint hogy terjedt el?

Tuti a hülye amcsi filmek hatására.

2018. febr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi meglepinek szerveztük barátnőnek, még a lánybúcsú tényéről sem tudott. :) Bár azért sejtette a dolgot. Nálunk sem menő a táncosfiú és hasonlók, de a poén kedvéért az egyik havert megkértük (mer' az ugye kell :D) - beöltözött rendőrbácsinak, majd egy különterembe vittük először a szórakozóhelyen a leányzót, és ott megjelent. :) Nem volt semmi komoly vetkőzés, pár mozdulat meg poénosan letépte magáról az inget. A menyasszony is dőlt a röhögéstől, azóta is emlegeti mindenki, tényleg frászt kapott elsőre, hogy mit szerveztünk neki. :)
2018. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőmét én szerveztem, de mindenben kikértem a véleményét. Mondjuk a barátnői vagy leszrták vagy csak okoskodni tudtak, úgyhogy vélhetően jó kezekbe került a szervezés.
2018. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!