Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy kb 70 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy kb 70 fős esküvő?

Figyelt kérdés

Menyasszonyi ruha(bérelve), kaja, pap, minden. Külön külön + együtt mennyi lenne?

Valamint lehet ezekre hitelt felvenni? Hány éves korban célszerű?



2018. márc. 3. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor célszerü mikor nem kell hitel rá, és van érzelem is mögötte..
2018. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőlünk kérdezed, hogy hány évesen házasodj? Szerintem még várj vele... Hitelt bármire lehet felvenni, más kérdés, hogy - szerintem - iszonyat nagy baromság egy lagzi miatt eladósodni. Hogy mennyibe kerül, nagyon sokmindentől függ. Tavaly 2 esküvőn voltam, egyiken kb 50-en voltunk, egy falusi étteremben, egy 60 éves fazon zenélt, a vacsi meg húsleves volt rántott hússal. Nem sokkal később láttam egy üzletben ugyanolyan bort, 350 forint volt egy üveg. A másik lagzin 30-an voltunk egy puccos budapesti helyen, a szertartás előtt garnélát kínáltak a pincérek, a svédasztalos vacsin pedig volt lazac meg kacsa is, a boroknak pedig 3-4-5 ezer forint volt üvegje. Valszeg az utóbbi lagzi sokszorosába került az előbbinek. Szóval előbb kicsit gondold végig, hogy mit is akarsz.
2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Aki erre hitelt vesz fel az tényleg agyhalott kategória:D
2018. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mennyibe kerül egy 70 fős válás?
2018. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3M Ft.
2018. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2 millió. Hitelt felvenni???? Normális vagy????
2018. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
és mit gondolsz? egy ház mennyibe kerül??? Budapesten vagy Rakamazon? Vályogból vagy téglából? 40 nm vagy 250???
2018. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak egy egyszerű szertartás, és utána pogi+tea 70 főre, akkor olcsó.


Ha a 70 vendéget egy álló napon át fűszoknyás lányokkal, csokiszökőkúttal és kokainnal akarod jól tartani, akkor drága.

2018. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!