Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vendégként ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vendégként ez a szett jó lesz?

Figyelt kérdés

április 7-én hivatalosak vagyunk a párommal az ő unoketestvérének (egyben kereszttestvére is) az esküvőjére. Templomi szertartás lesz, aztán pedig étteremben lesz a lagzi.


Én nem igazán voltam esküvőn még, így nem tudom mit kellene felvennem! A páromon öltöny lesz, ehhez passzoló ruhát kéne választanom.


Van egy ehhez nagyon hasonló blúzom (nekem egy picit más az ujja):

[link]


Arra gondoltam, hogy ezt venném fel egy fekete skinny nadrággal, magassarkú cipővel és blézerrel.


Ez így elég elegáns szerintetek?


Kiegészítőnek mit ajánlotok hozzá?


Köszönöm a válaszokat!


23/L


2018. márc. 3. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem. Inkább valami ruhát kéne felvenned, de leggingbe semmiképp ne menj esküvőre.
2018. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a menyasszony ruhája jobban fogja érdekelni az embereket, mint a tiéd.
2018. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a szerelésben tudsz kényelmesen táncolni? Mert ha nem én átgondolnám. Igazából lagzira bármit felvehetsz, amit például színházba is felvennél. Tehát elegáns ruhát, de azért ne az angol királynővel találkozás szintje legyen vagy az opera bál. :)


Tehát például egy ilyen ruhák is jók lehetnek blézerrel, harisnyával, mert azért áprilisban még hideg van:

[link]

[link]

[link]

[link]


De az általad leírt is jó, ha a nadrág tényleg egyszerű, és elegánsabb fajta.


Kiegészítőnek pedig én egyszerűbb ékszereket viselnék, tehát ha van valami nemesfém láncod, karkötőd, fülbevalód vagy elegánsabbnak kinéző bizsud. Olyan minimalista stílusú ha a leírt szerelésnél maradsz, a harsány kiegészítők szerintem nem illenek hozzá stílusban.

2018. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik skinny fekete farmerben menni..


Vegyél ehhez a blúzhoz egy csinos ceruzaszoknyát, az már rendben van, csak táncolni nem fogsz tudni benne.


Ha mindenképp nadrágot akarsz, egy élérevasalt kosztümnadrág legyen.


Engem zavarna egy hétköznapi nadrágos-felsős lány az esküvőmön, pláne, ha sok fekete van rajta.

2018. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A 2. hozzászóló ötleteiből válogass. Szerintem semmiképp nem illik skinny nadrágban menni...
2018. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 3. válaszoló tippjeire gondoltam :)
2018. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A blúz csinos, de én is inkább szoknyát vennék fel hozzá. Ám végső soron mindegy, mert az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben és engem pl. egyáltalán nem érdekelt, hogy mit viseltek a vendégek az esküvőmön.
2018. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Esküvőre nem illik feketét venni.

A blúz jó egyébként, blézerrel is. Olyan cipőben legyél, amiben tudsz táncolni, vagy vigyél egy kényelmes váltás cipőt.

Esetleg van valami sép (nem túl röviid!!) szoknyád? Vagy esetleg nem fekete (és nem skinny) nadrágod, ami passzol a felsőhöz?

Én a visszafogott kiegészítőket tartom szépnek és elegánsnak (de ez természetes csak az egyéni véleményem), szerintem erre nincs szabály.

A legfontosabb végsősoron az, hogy jól érezd magad. Tehát menj olyan ruhába, ami neked tetszik, jól érzed magadba benne. Ha nem vagy tetőtől talpig fekete, akkor egy fekete nadrág is elmegy, hogyha neked az jön be.

2018. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Tökéletes!

/Egy esküvői szolgáltató/ ;)

2018. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

ne húzz magassarkút

és az a fehér szoknya okés ami van a képen ha legalább térdig erő

2018. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!