Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ahol nagyon szép a menyasszony, ott a vőlegény kevésbé néz ki jól, és fordítva?

Figyelt kérdés
Természetesen a jelenlévők mindig kivételek :) Szóval nem akarok megbántani senkit, csak azt figyeltem meg, hogy mostanában nagyon sokszor járok olyan környéken, ahol épp mondjuk az esküvői fotókat készítik az ifjú párról, vagy sokszor látom kijönni őket a templomból, és eddig minden esetben azt láttam, hogy vagy van egy nagyon jóképű vőlegény, meg egy hát nem túl szépséges menyasszony, vagy pedig nagyon szép menyasszony, és olyan "semmilyen" vőlegény. Pedig az utcán sokszor látok olyan párokat, akik mindketten nagyon szépek, esztétikusak, úgy értem, az egész megjelnésük harmonizál egymással.
2010. jún. 10. 12:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

jah és mégvalami,több mint 20 kiló a különbség..

de nem zavar minket:)

2010. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

kedves "utolsó"


Pont erre világítottam rá én is, de ha őszinték vagyunk, akkor mindegyikünk ilyen...ha valaki fura, azt megnézzük, megvizslatjuk, kidumáljuk...mindenki ilyen...persze van aki mértékkel csinálja, és van aki pofátlan módon. a különbség itt van...őszintén én is teszek néha megjegyzéseket, de nem rosszindulatból, csak jön...de ahogy jött, úgy ment, el is felejtem...szóval...

Mint írtam, ránk is tesznek megjegyzéseket s akkor mi van? teszek rá...

Viszont a Te beszólásodból azt érzem, hogy Téged igenis bántanak ezek a dolgok. Pedig hidd el, nem kellene.

bocsi ha kicsit Off voltam

2010. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
46%

Tudod miért bánt?Azért mert olyan emberek szólnak be legtöbbszőr,akik szintén nem tökéletesek..mondjuk senki sem tökéletes...

multkorában is párommal vasútállomáson voltam,és egy nagyorrú csaj meg a barátnője akinek olyan volt a feje mint egy egérnek lenézően néztek ránk..meg mondték hogy:Uhh pfff..én meg mivel nagy a szám,persze hogy beszóltam nekik..mondtam nekik,hogy namivan?ti hogy néztek ki..egyiknek zsidó orra van a másiknak meg egér feje...hát,köpni nyelni enm tudtak...

alapjáratban senkinek sem szólok be,de ha kezdeményeznek,akkor ott kő kövön nem marad...

2010. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Mégegyszer elnézést kérek, ha a kérdésemmel megbántottam volna valakit.

Nem célzottan ezt "figyelgetem", csak most itt az esküvő szezon, és a városban sétálgatva gyakran belefutok, és ilyenkor szívesen megnézem a násznépet meg a párt, főleg a ruha miatt. Szeretem látni, hogy hogy néz ki egy hús-vér nőn, amikor nem egy katalógus modell viseli. Ilyenkor szokott feltűnni, hogy külsőleg milyen különbségek vannak a pár két tagja között. Ettől még persze csoda szép lelke lehet mindkettőnek, csak én ugye azt nem látom, csak a külsejüket. És egyszerűen csak feltűnt, hogy az esetek többségében valahogy nincs meg az összhang kettejük külsejében.

2010. jún. 10. 13:46
 15/25 anonim ***** válasza:

12,59-es, én felpontoztalak. Szerintem is gáz azt nézni, ki hogy néz ki, nem az a lényeg, hogy együtt vannak, boldogok?

A szépség nem csak a külsőben rejlik. Persze ott is, meg azon sokat lehet javítani egy jó sminkkel meg egy jó ruhával. Csak vannak olyanok, akik ebbe nem fektetnek akkora energiát (de attól még lehetnek ápoltaké és igényesek!!), mert vannak fonosabb dolgok az életükben, másoknál meg az a központi kérdés reggel, hogy legyenek 110 százalékosak.


A kérdezőtől kérdezem (mindenféle megbántottság nélkül), hogy mi a véleményed az olyan párokról, akik nem néznek ki jól, egyikük sem, ezért harmonizál a megjelenésük? Belőlük vajon milyen menyasszony és vőlegény lesz?

2010. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
Kedves "utolsó".Szerintem rohadt nevetséges vagy.Tipikus csúnya kövér csaj lehetsz aki aszondja hogy szép de akkor miért szóltak be neked?Asziszed hogy mindenkinek tetszel vagy csak akarod hinni...Ilyen "beszólok és meghalsz" parasztoktól hányni tudnék már bocs,am meg nincs igazad,a kérdező egyátalán nem mondta hogy DÖGÖLJÖN MEG AKI CSUNYA! csak kérdezte.A saját gátlásaidat meg emészd meg és szerintem változtass magadon mert undorito lehetsz.
2010. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
A pontozásokból látszik, hogy mennyi embernek van problémája a saját kinézetével... megsértődnek ilyen baromságokon, és magukra vesznek mindent, ami kinézettel kapcsolatos. Ha csak a belső a lényeg, akkor minek ennyire megsértődni? :)
2010. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%

Nézd, nem én mondom, hanem Szendi Gábor, hogy a nők azért választanak maguknak úgymond feminim pasikat, mert alkalmasabbak a családalapításra. Egy férfias férfi arra jó, hogy felcsináljon minél több nőt. Néhány évet le is húz melletted, aztán megcsal. Szerinte minden nőben kétféle vágy harcol: egy a férfias férfi felé, ugyanakkor mivel tisztában van vele, mire számíthat tőle, sokszor választ kevésbé helyes pasit magának. Ettől tudat alatt hiányérzete lesz, és vágyni fog az evolúciósan diktált modell után.

És szerintem minden férfinek a tökéletes szexbombák kellenek, annak is aki ducit vagy gebét választ magának. Mielőtt elkezdetek fújjolni, én gebe vagyok és meggyőződésem, hogy a páromnak nem én vagyok az esete. Ezt a szobája falán annak idején (míg nem jött a házisárkány) lógó szexbomba képe alapján elég jól meg tudom ítélni. És miért van mégis velem? Valószínű ugyanolyan megfontolásból, amiért egy nő lejjebb adja. Nem bízik meg egy igazán szép lányban, mert előbb-utóbb az olyat lecsapják a kezéről. Van neki egy viszonylag elfogadható külsejű barátnője, akit ismerjük be, emberként nagyon szeret, de ha egy igazi gyönyörűség lenne a közelben, hát nem a barátnőtől menne fel a tesztoszteronszintje.

Ez az igazság, még ha fájdalmas is.

2010. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

14 15ös...a paraszt az nem én vagyok,hanem te..mégpedig egy jó nagy bunkó paraszt:)

nem vagyok se ronda,se csúnya se gátlásos,sem pedid olyan amilyennek ismeretlenül elhordtál...de ez is csak téged minősít..egyébként az ilyen kis tetvek ellen szólaltam fel,mint te:)

hüpp hüpp sírni fogok,csúnyát mondtál rám:)

haha:)

2010. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%

14 :14es..

én vagyok a felpontozott:)

köszi,legalábbmi egyetértünk:)

2010. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!