Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ahol nagyon szép a menyasszony, ott a vőlegény kevésbé néz ki jól, és fordítva?

Figyelt kérdés
Természetesen a jelenlévők mindig kivételek :) Szóval nem akarok megbántani senkit, csak azt figyeltem meg, hogy mostanában nagyon sokszor járok olyan környéken, ahol épp mondjuk az esküvői fotókat készítik az ifjú párról, vagy sokszor látom kijönni őket a templomból, és eddig minden esetben azt láttam, hogy vagy van egy nagyon jóképű vőlegény, meg egy hát nem túl szépséges menyasszony, vagy pedig nagyon szép menyasszony, és olyan "semmilyen" vőlegény. Pedig az utcán sokszor látok olyan párokat, akik mindketten nagyon szépek, esztétikusak, úgy értem, az egész megjelnésük harmonizál egymással.
2010. jún. 10. 12:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
14:29: Azért elég gáz, hogy így vélekedsz magadról... nem vagy a párod esete? Alább adta? Ez nagyon szomorú. Oké, hogy a vékony és nagymellű szexbombákat a legtöbb férfi nem utasítja vissza, de azért magadról ilyet gondolni... Én sem tartom magam bombázónak, inkább átlagosnak, de a párom igenis engem talál kívánatosnak, szépnek és aranyosnak, akármilyen hülye szexbomba mellett is. Hiszen engem szeret.
2010. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Egyetlen egészséges pasinak se esete az a nő, akinek nincs melle. És nekem nincs. 43 kg vagyok 168 cm. Nem vehetek fel szoknyát, még egy vacak tűsarkút se nejlonharisnya nélkül, olyan csúnya vékony a lábfejem. Leginkább hosszúujjú pólókban járok, képzelheted hogy érzem magam 40 fokban.

Nem kell ezt túlmagyarázni, szeret engem emberként, de nőként nem vagyok vonzó semmiféle egészséges férfi számára. Amúgy meg állandóan kritizál is, úgyhogy nem az ujjamból szopom. Igaz, azt mondja csak félt, meg sokszor csak cukkol, hogy gebe vagyok, amikor én meg ledagadtozom, mert fogyókúrázik, mikor nem is kövér.

De a lényeg, ha csak féltésből mondja is, akibe szerelmesek vagyunk, azt csodáljuk, akit kritizálunk, főleg a külsejét, abba nem vagyunk szerelmesek.

2010. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi kishitű nő....basszus ha nekem lenne pasim, és magamban monfondíroznék azon, hogy "biztos csak azért kellek a pasinak mert nincs jobb" akkor inkább szakítanék.


Ez nem is tudom mi: aláznak titeket?

vagy nem érzitek, hogy szeretve vagytok?


Mert ha ez van, akkor dobjátok a pasit!



a kérdésre válaszolva:

Én is észrevettem. igen, ez úgy van, hogy szép nőnek csúnya pasi. Minél csúnyább egy pasi, annál szebb nőre vágyik. A szép nő meg gazdag/vagy/megbízható partnert keres.

A csúnya nők (igen is, lehetnek kövérek is)sokszor kapnak jóképű pasit, mert a pasinak pl. érdeke van, vagy kisebbségi komplexusa.


De egy biztos: a fül aljáig kopaszodó, anyjukkal élő, kisebb iskolájú, pocakos vagy kövér, 165 cm magas férfiak kizárólag tökéletes testű, fiatal és okos lányokat kedvelik.

2010. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%

igen-igen!!!!!


Az egyik szép a másik gazdag!


Szép nő csúnya (gazdag) férfi

Csúnya nő (gazdag) és szép selyemfiú.


Ez tényleg igaz sokszor:D

2010. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt vettem észre kedves kérdező! Talán ha mindketten szépek lennének akkor kioltanák egymást, így meg kiegészítik egymást! Az egyiküknek az a megnyugtató, hogy a párja szebb nála, a másiknak meg az, hogy ő szebb a párjánál. Mondjuk kicsit szívfacsaró amikor azt lehet látni, hogy egy Brad Pitthez hasonló helyes férfi mellett egy kapafogó menyecske vigyorog, valahogy azt könnyebb feldolgozni ha egy szép nő mellett egy csúnyább pasi van, mert szokták is mondani: Ha csak egy fokkal szebb az ördögnél: a férfi gyönyörű már! vagy A régi mondás szerint a férfi akkor is vonzó, ha egy fokkal szebb az ördögnél.
2010. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!