Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A te esküvődön tervezed hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te esküvődön tervezed hogy a kutyád (kutyátok) is ott lesz? Hiszen családtag sok ember számára.

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 10:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsés. Megzavarodik a sok ember között. Tudom, csináltam kutyás esküvőt.
2018. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Ja, kutyalakodalom.
2018. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Két kutyám van:

-tudnak viselkedni/utazni

-bírják a zajt, a tömeget (A tüzijátékra is velem szoktak tartani)


DE mégsem vittük őket az esküvőnke. A szertartás alatt nyűzsítettek volna, hogy messze vannak tőlünk + elég egy apró hiba (pl: egy felugrás sáros manccsal) és oda a hangulat, az esküvő.

2018. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszuk . Csinaltatok neki is cuki nyakpantot , fotót szeretnék vele is . 😁De jobb neki es nekunk is, ha o kimarad belole...
2018. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%
Állatkínzás lenne.
2018. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ott egyik kutyánk se, a cica se. Nekik ez nem buli, kivéve pár esetet, amikor extrém emberszeretők, és imádnak emberek között lenni, de akkor sem tudunk menyasszonyként-vőlegényként velük érdemben foglalkozni. Valljuk be, olyankor másra kell figyelni, és jobb is úgy, ha nem szükséges azon aggódni, hogy éppen hogy érzi magát a kutya. Mert magamat ismerve, ezt tettem volna. :)
2018. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz ott (macskás vagyok).
2018. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon beteg dolognak tartom a kutyák hurcolását. Nagyon szeretetre méltó állatok, mint a többi is. Embernek a házban, kutyának a kutyaházban a helye.
2018. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!