Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Volt aki várt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt aki várt az első együttléttel az esküvő utánig. Szóval van még olyan aki szűzen ment férjhez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Én ha tehetném, megvártam volna azt a nőt a szüzességemmel, akit feleségül akarok venni.

25/F

2010. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

18:39

És ha pocsék lett volna vele az ágyban?

2010. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Én azzal a fiúval feküdtem le aki azóta lett a férjem. :-)
2010. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Régen se huszonévesen vesztették el a lányok a szüzességüket, addigra már rég férjhez mentek, mert akkor huszonévesen vénlánynak lenni volt "ciki". És ma sem általános szerintem se a 13 éves korban, lgfeljebb egyes szubkultúrákban. Én nagyon szeretem a leendő férjemet, de egyáltalán nem bánom, hogy nem ő volt az első.

28/N

2010. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

második 17:30 vagyok

Teljesen igaza van a 20:41-es hozzászólónak, minthogy már én is leírtam, régen sem volt divat a szüzességet sokáig tartogatni csak a házasságig, ami igen fiatalon (16-16) bekövetkezett, nekem a nagymamám már 18-19 éves koromban mondogatta, hogy ideje lenne, hogy eljegyezzenek, mert még a végén vénlány leszek.:)

2010. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ennek a szüzességnek csak úgy van értelme, ha kölcsönösen mind a 2 fél az.
2010. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

Próbálná ezt egy nő kijelenteni a leendő férjnek. Elmenekülne tőle a hapsi. :D


Nemrég még tini voltam, és a tapasztalataim szerint ciki volt szűznek lenni 15 évesen (is). Nekem nem, de a legtöbb osztálytársam és évfolyamtársam ezzel a témával volt elfoglalva, és nem egy lányt annyira csúfoltak vele, hogy az valami kegyetlen...

És már általánosban is eléggé sok mindent hallottam a kislányoktól.

20/L

2010. jún. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
"Tiszta az oltárig, hű a sírig" az lenne az igazi :-)
2010. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem értelmetlen, de tiszteletben tartom, ha valaki így gondolkodik.

az aranyközépút a legjobb. Az se jó amit a mai 13 éves lánykák művelnek, de az se hogy várni az esküvőig. Minek? mire várunk? az csak szex, nem kell nagy feneket keríteni neki.

2010. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Igen, és bármily hihetetlen, sokkal többen vannak ilyen párok, akik várnak a házasságig, mint a közvélemény gondolja :) Én úgy gondolom, hogy mindenki éljen úgy, ahogy a lelkiismerete diktálja, hiszen csak akkor lesz benne nyugalom és béke.


Persze, nagyon nehéz,de megéri várni :) legalábbis annak, aki komolyan veszi a hitét.


Annyi kiegészítést szeretnék írni, hogy valaki írta, hogy a Biblia nem tiltja. Ez téves információ, mert a Tízparancsolatban benne van h "ne paráználkodj" és a paráználkodás=minden házasságon kívüli nemi aktus. De nem jó az, ha valaki azért tartja be, mert nem szabad... ez nevetséges. Ennek szívből jövő mély elhatározásnak kell lennie... És azt nem lehet elmagyarázni, milyen az, amikor két ember, akik nagyon vágynak arra, hogy egymáséi lehessenek, és mégis várnak, majd a nászéjszakán lesznek először valóban egy test és egy lélek... Ez lehet, hogy nagyon romantikusan hangzott, de higyjétek el, ez a valóság :)


(egy kis magyarázat: két vallásos ember úgy gondolkozik, ha úgydönt, h vár a házasságig, hogy hisznek abban, hogy Isten minden tekintetben egymásnak teremtette őket, és szexuálisan is tökéletesen össze fognak illeni. Hiszen Isten teremtette a szexet is, és méghozzá nagyon jól kitalálta :) vsz mikor egymásnak teremtette ezt a két embert, ezt is számításba vette... és egyébként is, Isten nem az a kitolós fajta, aki összedörzsölgetné a tenyerét, és ezt mondaná: "Ohó, szóval vártok a nászéjszakáig! Jajj, dekisnaivak, na majd meglátjátok, haha :P")


Bocsi a hosszú magyarázatért, csak szerettem volna ha egy kis betekintést nyernétek h hogyan is gondolkoznak az ilyen emberek ;)

2010. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!