Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apró pénzt adni esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró pénzt adni esküvőre nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Unokatesóm esküvője lesz, pénzt kértek. Arra gondoltam hogy egy malacperselybe vagy díszes üvegbe tennénk 40e forintot, de csak 200 forintosokból.

Szerintetel ez gáz?Vagy maradjon inkább a sima borítékos módszer?



2018. ápr. 8. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem váltod be a postán például?
2018. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a varázsa pont a rendhagyóságában, a jópofaságában rejlik, és azt szimbolizálja, hogy unokatesódék is pont ilyen szorgosan építgessék a közös életüket, mint ahogy te ki tudja, mióta gyűjtögetted a 200-asokat. Sok kicsi sokra megy, vagyis gyűjteni kell a közös élményeket, attól halad előre a kapcsolat. Szerintem tök jó ötlet, hajrá.
2018. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

A 2-es válaszolóval értek egyet.

Tesómék penne tésztába göngyölt 500 Ft-osokat kaptak. Nagyot nevettek rajta, és azóta is szokták emlegetni, és emlékeznek rá, hogy kitől kapták. A rendhagyóbb módokkal sokkal személyesebbé lehet tenni ezt az ajándékot is. Az esküvő, a lagzi a vidámságról szól, és amint meglátják a malacperselyt, a jókedv még magasabb fokra hág.

Mindemellett ott van, amit a 2. már kifejtett.

Ha nem bánod, a legközelebbi esküvőn a te ötleted fogom követni. :)

2018. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Aranyos ötlet, de még az is tök jó lehet, hogy egy képkeretet veszel és két 20 000 rest bekeretezel vele. És mondod nekik, hogy hát tudom pénzt kértetek, de 40 000 ért ezt a festményt muszáj volt megvennem nektek, aztán mikor kicsomagolják jön a poén :D
2018. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen megoldások szerintem is jópofák :) jobb, mint egy szimpla boríték. Egy ismerős esküvőjére egyszer héliumos lufit vittünk, amit megtöltettünk konfettivel, csillámmal, apró papír díszekkel és közéjük tettük a papír pénzt is (egy ajándéküzletben csináltattuk). Akkor olyat is láttam már, hogy a papírpénzből hajtogattak. Aprópénzzel most hirtelen más nem jut eszembe, de nekem tetszenek ezek az ötletek :)
2018. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már egy zsákkal adjál neki!
2018. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
A régi "ezüst" 200-asokkal jól nézne ki.
2018. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is jó ötlet.
2018. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Gáz??? Remek ötlet!

Nem rég egy ismerősömék pénz helyett pár szelvény lottót adtak fel a párnak, amit odaadtak. Emellé még 30 kaparós sorsjegyet vettek nekik, (különböző értékűeket). :)

2018. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Jó ötlet. Emlékezni fognak rá.
2018. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!