Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apró pénzt adni esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró pénzt adni esküvőre nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Unokatesóm esküvője lesz, pénzt kértek. Arra gondoltam hogy egy malacperselybe vagy díszes üvegbe tennénk 40e forintot, de csak 200 forintosokból.

Szerintetel ez gáz?Vagy maradjon inkább a sima borítékos módszer?



2018. ápr. 8. 21:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is frappáns ötlet :).
2018. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Régen divat volt a párt 1-2 forintosokkal szivatni 😁
2018. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Bennem ez biztos nyomot hagyna, ez egy emlékezetes momentum lenne, ha ilyen nászajándékot kapnék. Szerintem baromi jó ötlet!
2018. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%

Szépnek szép, ötletesnek meg ötletes, de én annyira nem örülnék neki, mert ezt hogyan fogom felhasználni? Főleg ha vmi nagyobb dologra gyűjt egy pár, pl. egy ház. Most én menjek be felváltogatni, vagy "fizessük ebből a kaját?"...


Sztem a borítékos módszernél van ötletesebb is, ami nem ennyire macera az ifjú párnak (ha már ezresekből lenne vmi csokor vagy kollázs papírpénzből, az már jobb lenne).

2018. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Én nem örülnék.
2018. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék, szerintem ötletes, és legalább nem csak "letudod" őket két húszassal. A legutolsó esküvő nálunk is az unokatesóméké volt, november végén tartották. Én a közeli karácsony miatt csináltam egy saját készítésű adventi naptárt, és minden kis ablak mögé egy ezrest tettem :) Nagyon örültek neki :)
2018. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek :)

Igen lakásfelújításra gyűjtenek, igy ez nekem is eszembe jutott hogy ennyi apróval menjenek el pl csempét venni :D

2018. ápr. 15. 19:11
 18/21 anonim válasza:
42%

Én anno nővéremnek akartam ilyet, viszont fel kellett hagynom vele, mert túl nehéz lett volna. Igaz, én 20-as, 50-es és 100-asokból akartam egy kincsesládát telerakni, halott ötlet.


De egy kis segítség, hogy tudj mivel számolni: 40.000,- HUFhoz 200 darab 200-as érme kell. Ami durván számolva ELVILEG

súlyban 1,8 kg

térfogatban 0,25 liter


Jó gyűjtögetést! :)

2018. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én biztos nevetnék egy jót és megjegyezném, de az első dolgom az lenne az esküvő után, hogy széttöröm a perselyt és 2 ropogós húszezresre váltom a tartalmát :)
2018. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Be lehet váltani bárhol az esküvő után, szóval mindegy mire gyűjtenek, majd megoldják könnyen.

Szerintem jó ötlet, biztosan megjegyeznék :)

2018. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!