Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen hátránnyal jár ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátránnyal jár ha a férj veszi fel a feleség családnevét?

Figyelt kérdés

Jár e hátránnyal egyáltalán?

Párom nagyon utálja a vezetéknevét és szabadulna tőle. Ciki neve is van meg apjával 25 éve nem találkozott és egyáltalán nem akarja továbbvinni ezt a nevet.

Gyerekeink neve akkor az én nevemre kerülnek?


2010. jún. 14. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi hátránya nem származik belőle, ahogy neked se. Nem kap xy-né titulust, mint a nők, hanem pl. szimplán Kis Istvánból Nagy István lesz. Egyedül az iratait kell módosítani. A gyerekek természetesen mehetnek a te nevedre.
2010. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez semmi hátránnyal sem jár, kizárólag kettötk ügye. A gyerekek nevét meg ti döntitik el.
2010. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Leírnád, mi a párod vezetékneve?:)
2010. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A páromat Piroska Attilának hívják miért?
2010. jún. 14. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Papucsnak fogják nézni.
2010. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
csak azt nem tudom, hogy hivatalos papírokon mi nők külön rubrikába kell, hogy írjuk a lánykori nevünket. Ilyen van most már a férfiaknál is? Ifjúkori név, vagy az is leánykori?:)
2010. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Értelmesebb nyomtatványokon már születési név szerepel a lánykori helyett.
2010. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Úgy tudom mostmár nem az van, hogy lánykori név, hanem házastársi név van külön pont azért mert már a férfi is felveheti a nevet.

Annak a válaszadónak aki szerint papucsnak nézik emiatt a férjemet,hát... azt hiszem inkább nem írok semmit:) tulajdonképpen mitől is lesz papucs egy férfi?:) igen tudom, hoy általában mire mondják de megnyugtatlak a párom a közelébe se jár annak:) Amióta komolyabbra fordult köztünk a dolog azóta mondogatja, hogy mikor összeházasodunk felveszi a nevem én eleinte azt hittem viccel, de mára már megértem.

2010. jún. 14. 12:09
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem jár hátránnyal és nyugodtan felveheti
2010. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Én is felvettem.


Papucs Károly

2010. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!