Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen hátránnyal jár ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátránnyal jár ha a férj veszi fel a feleség családnevét?

Figyelt kérdés

Jár e hátránnyal egyáltalán?

Párom nagyon utálja a vezetéknevét és szabadulna tőle. Ciki neve is van meg apjával 25 éve nem találkozott és egyáltalán nem akarja továbbvinni ezt a nevet.

Gyerekeink neve akkor az én nevemre kerülnek?


2010. jún. 14. 11:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Hátránya, hogy el fogja veszíteni az egyediségét a nevének...
2010. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
papucsnak...ugyan, ugyan. Ha bemutatkozik neked, a házaspár, úgy, hogy Nagy Klára meg Nagy Attila vagyok, honnan tudod, melyik vette fel melyik nevét??? Aki meg ismeri őket, tudják, hogy mi az oka a neve változtatásának. Ne legyünk már szemellenzősek. A férj helyében én is változtatnék, bár a Piroska vezetéknév azért nem olyan szörnyű.
2010. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg nem olyan rossz az a név!Ondó János hogy hangzik?
2010. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy Szopós vezetéknevű ismerősöm...ő is le szeretné cserélni, érthető nem?


De ettől nem lesz papucs:-S

2010. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%

Ez a ti döntésetek, bár szerintem a Piroska vezetéknév nem olyan "gáz", de ha ő uúgy gondolja, hát mondom a Ti döntésetek, de azért hozzátenném, hogy én nem tenném, és akármennyire is furcsán hangzik, az emberek többsége tényleg papucsnak fogja nézni, lásd pl. Deutsch Tamás szintén a neje nevét vette fel. Én Xné ZY leszek.

Sok boldogságot!


----------------------------------------------------------

A születési név sok embernél nem egyezik meg a lánykori/házasság előtti névvel, több ismerősöm is volt akiket a mostoha apjuk felvett a nevére az igazi apjuk (aki nem törődött velük) vagy az anyjuk neve helyett kiskorukban.

2010. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De Deutsch Tamás csak a Für vezeték nevet vette fel.Deutsch Für Tamás,de azt le fogja venni
2010. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!