Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolsz arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha egy jogászlány, akinek korábban orvos-ügyvéd pasijai voltak, férjhez megy egy autóértékesítőhöz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 11:20
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
nekem elveim vannak,engem ki kell érdemelni
2018. máj. 19. 17:11
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
az értékesítő jól értékesítette magát
2018. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

kis, egyszerű, elveid vannak, ki kell érdemelni...olvasom miket írsz össze...

Cicuskám, kis egyszerű emberek is dolgoznak, és nekik is vannak érzéseik, és az okostojásokat is rúgják ki a munkahelyéről, mert ők is szoktak bunkók lenni. Egy jó csengő névvel már nem mentesülsz a munka alól. Ez már nem a 20. sz. első harmada, bocsi.


Neked nem elveid vannak, hanem abszurd elképzeléseid, amelyhez ragaszkodsz, és be akarod bizonyítani, hogy igenis van rá szükség. Nem, nincs rá szükség.


Mit kell kiérdemelni? Hogy egy ostoba nagyzolós kislány válaszra méltat minket a budai negyedből, miközben arra nincs esze, hogy a barátnőjének gratuláljon, és egy tehetséges fiatal ügyvédjelöltet kifogjon magának?


Arra a verzióra nem gondoltál, hogy te vagy felvágós, nagyzolós csaj, aki egy idő után mindenkinek sok lesz? És pont ezért nincsen pasid, mert annyira egy férfi sem hülye, hogy milliókat szórjon el egy nőre a megismerkedési időszakban, ha nem fizetős, és az ugyanolyan jó fele ennyivel is beéri. Unatkozó szép nőket meg bárhol lehet találni.


Hogy őszintén mit gondolok rólad?

Most nevetsz azon ami mondtam, de egyáltalán nem győztél meg, hogy fel is fogtad, amit mondtam. Ostoba érveléssel csak magadat hitegeted és csapod be ( minő véletlen, akikről meséltem, pont ugyanezt tették hónapokon keresztül) Csak nehogy sírás legyen a vége, mert nem fog senki segíteni az tuti. Például én se.


Hogy őszintén mit gondolok rólad? előbb utóbb úgyis bele fogsz sétálni egy ilyenbe. És te összeillettél a volt pároddal, mivel az is pont olyan nagyképű volt mint te.

2018. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Nem illetünk össze.

Mert nem beszélt velem tisztelettel és nem kezelt úgy,ahogy megérdemeltem: hercegnőként.

Anya is azt mondta, hogy én egy remek lány vagyok és a legjobbat érdemlem.

2018. máj. 19. 18:01
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
és te úgy viselkedsz most mint egy jóságos hercegnő, aki alázatos és segítőkész a népével? Nem úgy tűnik.
2018. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

van egy ilyen "nekem elveim vannak, engem ki kell érdemelni, de már a főiskolát is lenézem" barátnőm.



40 éves, de még senki nem érdemelte ki, néha valami nagymenő felcsípi egy estére, aztán repül gyorsan.

2018. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem illetünk össze.


Mert nem beszélt velem tisztelettel és nem kezelt úgy,ahogy megérdemeltem: hercegnőként.


Anya is azt mondta, hogy én egy remek lány vagyok és a legjobbat érdemlem."


szimpla troll

2018. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

miért troll egy nő,akinek elvei vannak?

akinek a gazdag infos pasija kifizet egy diplomát,ami arra sem elég, hogy jogászként rendes munkát találjon?na,az a troll

egyszerűen manapság nem értékelik a tisztességes nőke

2018. máj. 19. 18:19
 29/38 anonim ***** válasza:
50%

ne bántsátok . Lehet, hogy csávó tényleg gáz volt, akinek semmi életcélja nem volt.

Lehet , hogy Cicuska igazat mond.

Mik azok belső tulajdonságok, amelyek nélkülözhetetlenek neked egy férfiban?

2018. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

mszáj,hogy szeressen színházba, koncenrtre járni és ne csak ímmel-ámmal,hanem élvezze is

és múzeumba

na ez volt a baj exemmel,hiába volt diplomás,fogorvoshoz hamarabb ment, mint kiállításra.

2018. máj. 19. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!