Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolsz arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha egy jogászlány, akinek korábban orvos-ügyvéd pasijai voltak, férjhez megy egy autóértékesítőhöz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 11:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nekem "csak" főiskolám van, abból sem elit, de például évente tucatszor megyek színházba, akkor is jártam, mikor egyedül voltam, és most a párommal is.


Ezek a dolgok baromira nem függnek össze azzal, hogy valakinek milyen papír van a zsebében, sok nőt ismertem, akik menő diplomával egy könyvet nem olvastak sosem el (randin: jaj, én úgy szeretek olvasni dumára visszakérdezve kiderül, hogy a gimis kötelező olvasmány az utolsó élménye, mert ugye "nincs időm", de ugyanez a színházzal, vagy a kiállítással)

2018. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok cickuska. Na. szeressen színházba járni, meg koncertre.


Akkor miért nem szervezel exkluzív partikat barátnőiddel olyan helyekre, mint a Müpa, vagy a Vígszínház vagy ütött addig a vasat míg meghívatod magadat vagy olyan buliba ahova műcsarnokosok jártak ( pontosabban a krémje)?


Próbálkozz elismert zeneművészekkel, vagy galériaigazgatókkal, esetleg művészeti kuratóriumi elnökökkel. Az orvost meg felejtsd el. Nem mindenkinek megy az egészségügy.

2018. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami jó homorú , ismert, újságírót is el tudnék képzelni. Azok imádnak enni, és sok ilyenen vesznek részt , munkájukból adódóan ( nem lehet a nap 24 órájában mindig a sportról, és politikáról írni)
2018. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
de a filmszínészekkel vigyázz. Amilyen tehetségesek, pont annyira léhák meg megbízhatatlanok is sok esetben. Nem véletlenül tartják a színészetet kenyér keresőképtelen foglalkozásnak.
2018. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

A jogász az a szakma, amelyik hazudozásból él?


A kérdező sok-sok, szándékolatlan félreütése mellett találtam egy fontosat, ami sajnos az érthetőséget isbefolyásolja: "Mert nem beszélt velem tisztelettel és nem kezelt úgy, ahogy megérdemeltem: hercegnőként." Ez egy elgépelés a kérdező részéről. Amit valójában írni akart, az a hencegő.


"Anya is azt mondta, hogy én egy remek lány vagyok és a legjobbat érdemlem." Az édesanyák már csak ilyenek: hazudnak. Ezeket a hazugságokat a kislányok kb. nyolc éves korukig el is hiszik, aztán a személyiségfejlődésük során túllépnek ezen a szakaszon. Te, érzelmi fejlettségedett tekintve, elmúltál már nyolc éves? Sajnos a felsőoktatásnak nem része a helyes énkép kialakítása, vagy nem vetted fel a tárgyat.

2018. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor van úgy, hogy az embernek irreális elvárásai vannak a jelöltje vagy a partnere felé, és figyelmen kívül hagyja a legfontosabbat. Az embert nem a szokásai jelentik, a jelleme, értékrendje, érzelmi intelligenciája teljesen független attól, hogy jár-e színházba, foci edzésre, túrázni vagy gyöngyfűző estekre. Az érdeklődés és a valós emberi értékek keresése közben jobban nyisd ki a szemed, mert simán lehet, hogy elmész a megfelelő pasi mellett.


Másik szempont, hogy a számodra célszemély pasik meg lehet, hogy téged nem tartanak érdemesnek vagy elég értékesnek arra, hogy a színház jegyüket és az életüket megosszák veled. Nekik nem csak diplomás, de empatikus, nem én-központú, a mesevilágból felnőtt valódi nő kell, nem egy gyerekes hercegnő, aki csak a maga igazát hajtja.


A barátnődnek igaza van. Ha talált valakit, aki úgy szereti, ahogy neki az jó, akkor menjen hozzá és legyen boldog. Tudja, amit te még nem. Nem a diploma ápol betegen, nem a heti koncert élmény simogatja meg az arcod elalvás előtt és nem a színház bérlet fog megnyugtatni egy stresszes munkanap után. Egy igazi férfi kell hozzá, de ez végzettségről teljesen független.

2018. máj. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Csak afelett az info felett siklotok át, hogy a lánynak korában ügyvéd-orvos pasijai voltak.
2018. máj. 22. 12:40
 38/38 anonim ***** válasza:
luxus kva vagy
2018. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!