Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igaz az, hogy a pasik az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a pasik az első pár randin már tudják, hogy az a nő lesz a feleségük, a gyerekeik anyja, az életük szerelme?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit éreztek? Milyen gondolatok kavarognak a fejetekben?
2010. jún. 15. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Első randin mindig a szex domináns. Amíg ezen át nem esik, nem is tervez.
2010. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én igaz hogy nő vagyok, de kb az első hét után tudtam hogy ő lesz a férjem. és ő is hasonlóképpen volt, rögtön össze is költöztünk, azóta is boldogan élünk. én 29 voltam akkor ,ő 33. előző kapcsolatainkban nem éreztük ezt.
2010. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

én mielőtt találkoztam a párommal minden kapcsolatba úgy kezdtem bele, hogy tart amig tart. nem terveztem. aztán megismertem őt és két hét együttélés után tudtam, hogy a párom lesz egy életre és gyerekeink lesznek. (1hó után költöztünk össze) ennek 5éve és van két csodaszép gyerekünk is.

38é/f

2010. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Nos ,ha az én véleményem is számit,akkor én a feleségemet 13 éve ismertem meg,és már akkor tudtam az első percben ,hogy ő kell nekem,mert ő az igazi.Azóta van 3 gyermekünk,és hála az égnek szerintem nagyon jol megvagyunk
2010. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Nos ,ha az én véleményem is számit"


Persze hogy számít :))))


Amúgy mi volt az (akár az a momentum), amitől úgy éreztétek, hogy: NA ő az igazi? Emlékeztek még rá?

2010. jún. 15. 20:53
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Részemről igen, de a megérzések nem mindig jönnek be... Előbb tudtam a barátnőmről, hogy vele élem le az életem, mielőtt jártunk volna. 4 évig ebben a hitben éltem. Aztán szakított, mert kevesellte, hogy 2 férfival volt életében....:(
2010. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt így nem lehet be általánosítani!Sőt én még erről nem is hallottam!Az ilyen dolgokat az élet hozza szerintem!De az is lehet hogy van ebben is valami :)
2010. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A párom az első randi után azt kérdezte, hogy leélném-e az életem vele...hát akkor csak poénkodtam, hogy igen...:) azóta eltelt 3 év és valóban vele szeretnék élni...


szóval lehet benne valami:D

2010. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én párommal is már az első hét után ezt éreztük hogy mindketten megtaláltuk az igazit. Sajnos csak 10 hónapot voltunk együtt, aztán 2 hónap múlva 1 hétre megint összejöttünk. Azóta se volt olyan szerelmem mint Ő...
2010. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Feltettem a kérdést a férjemnek.Nagyon tömör volt a válasza: Nem.
2010. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!