Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Diplomás nők, ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők, ti hány évesen mentetek férjhez? Miért vártál addig, vagy miért mentél hozzá olyan hamar? Babát mikor vállalt (at) ok? Nem bántad meg, hogy így alakult?

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett azért a diplomásokat kérdezem, mert arra vagyok kíváncsi, hogy mennyit befolyásol a 3-5 év tanulás. Aki nem tanul tovább vagy max 2 éves szakmát, azok általában hamarabb élik át ezeket.
2018. jún. 15. 00:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, most államvizsgázok, és szeptemberben házasodunk. 3 éve vagyunk együtt. Ősztől még két évig nappalin tanulok az egyetemen, így csinálom nappalin a MSC-t.

Szeretnénk majd gyereket, az elsőt mindenképpen még 30 éves korom előtt.

2018. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, 25 évesen fejeztem be az egyetemet, még egyelőre nem vagyok házas. De ennek igazából nem az egyetem az oka, hanem hogy nem találtam megfelelő párt. Ha lett volna, akkor akár diploma után hozzá mentem volna.
2018. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok. A páromat 21 évesen ismertem meg. Nincs se gyerek, se esküvő.a párom most pedzegette, hogy legyen mindkettő ő ugyanis most fejezte be az egyetemet. Még vita tárgya mi legyen.
2018. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23 vagyok, a napokban államvizsgáztam, májusban volt az esküvőnk. :) 18 évesen ismertem meg a férjemet, már nagyon vártam az esküvőt, összeköltözést, mivel 2 különböző városban éltünk. Babát nagyon szeretnénk, nem vagyok egy karrierista. :D Meglátjuk, hogy alakul! Ha a nyáron nem jön össze, elkezdek dolgozni, de max fél-1 évet várnánk. :)
2018. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25 évesen házasodtunk össze a férjemmel, most lesz az első házassági évfordulónk. 19 évesen ismerkedtünk meg, első igazi szerelem vagyunk mi egymásnak! Szeretjük és kiegészítjük egymást! A házasság számunkra nem börtön, nem megkötések sorozata, hanem szép kifejezése szerelmünknek. Babával fél éve próbálkozunk, de nagyon bánatunkra eddig még nem kopogtatott a gólya.
2018. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22 évesen diplomáztam, 29 évesen ismertem meg a párom, 33 voltam, amikor házasodtunk. Ez volt tavaly. Nincs még gyerekünk.
2018. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!