Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A sminkes visszamondta, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sminkes visszamondta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Külföldi munkaajánlatot kapott váratlanul, ezt megértem.

4 hét múlva lesz az esküvőnk, egyetlen sminkest sem találok.

Én szoktam sminkelni magamat, de az más.

Amúgy megyeszékhely, itt elég magas lovon ülnek és elég kelletlenek, fodrászt is alig találtam, pedig szervezem már októbertől.

Unokanővérem szépen sminkel, de nem profi (nem is a szakmája).

Hát sok lehetőségem nincs. A kérdésem az lenne, hogy nagyon elüt egymástól a profi és a nem profi smink?



2018. jún. 16. 17:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, kiderült, hogy az utcánkban, 4 házzal mellettünk profi sminkes és stylist lakik.

Na ennyit arról, hogy milyen bezárkózottan él az ember:(

Úgyhogy most próbálkozunk, egyik családtagom felveszi vele a kapcsolatot (az én nevem nem mond neki semmit, de féltesómé igen, és hátha bevállal.)

2018. jún. 18. 15:56
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez jó hír:)

Akkor a féltesód dobjon be minden protekciót.

(Gondolom, második házasságból vagy, és nemigen ismered az utcában a "törzslakosokat").

2018. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!