Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy ilyen esküvőről? Szerintem szívesen mennétek? Van saját tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de ha tudnátok ötletet adni és segíteni, annak nagyon örülnék. :)



Kezdem az elején...



Barátom eljegyzett, ketten voltunk, senki nem tudta. Itthon mindenkinek elújságoltuk, ugyebár jöttek a kérdések (mikor lesz esküvő, milyen esküvőt szeretnénk stb.).



Nem szeretnénk nagy felhajtást, szűk családi körben szeretnénk lerendezni és templomi esküvő nélkül. Ezen persze mindenki kiakadt hogy hát úgy esküvő az esküvő, meg miért csak családi körben.


Egyikünk sem vallásos, nekünk ez nem fontos.


Hogy miért ilyen kevesen (párom felől kb 6-7 ember, az én részemről 14 fő kb.), nem szeretünk szerepelni. Ugye itt jött hogy de ez a nap pont rólunk szól. Láthatóan elfogadták, hogy nem lesz olyan buli, mint amilyen anyuék esküvője volt ('94-ben). :D



Szóval nagy vonalakban: 25 fő (de akkor már olyan emberrel is számoltunk aki nem szorosan kötődik a családhoz) . Nincs templomi esküvő.



Természetesen jött a ruha kérdés, ami ismét kedélyeket borzolt. Nem szeretnék egy habcsók lenni. :D


Leginkább valami kis egyszerű ruhát néztem ki,amiben kényelmesen érzem magam.



Utána egy vacsit gondoltunk. De mivel falun lakunk, így az lenne célszerű, hogy itt helyben aláírni, valami szép helyen vacsi.



Persze az esküvő még ki sincs tűzve, de már ilyeneken pörögnek :)



És jöjjenek a kérdéseim:



A tanúval meg vagyok lőve. Ti ilyen esetben kit kérnétek meg? (tesóm nincs)



Győr mellett lakunk, milyen távolságot lehet utazni esetleg a vacsi miatt? Esetleg ha a környéken ismer valaki ilyen célra is jó vendéglőt, azt szívesen várom :)



Magatok intézetek mindent vagy volt aki segített?



Nálatok hogy zajlott a dolog? Mit tennél másképp?



A válaszokat előre is köszönöm, mennek a zöld kezek! :)


2018. júl. 27. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Ezt mar egyszer megkerdezted .

Az ott kapot valaszok nem voltak megfeleloek ?

2018. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10es ez nagyon jó! :)


11es mi a fene bájos van vele, hogy mégegyszer kiírtam? Ha nem tetszik nem olvasod el mégegyszer...

2018. júl. 27. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!