Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányokn Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokn Nektek milyen az álomesküvőd?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott a leánykérés? Milyen “témajú” esküvőt szeretnél? Hol lenne a lagzi helyszíne? Milyen színekben gondolkodsz? Milyen menyasszonyi ruha tetszik a legjobban? A Te álomesküvődön mi lenne a “menetrend”? Koszorúslányruhák? Templomi vagy polgári lenne? Esetleg mind a kettő?


Kort is írjatok, légyszíves!

:))



2018. aug. 8. 17:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

A lanykeres egy wellness hétvégén volt, nem volt annyira romantikus mint ami most menő, de intim volt és őszinte :)


Az esküvőnk falusi jellegű volt, sok nászneppel, egy nagyon meleg augusztusi napon, napraforgoval, mulatóssal, pörkölttel stb.

A szín fehér, sárga és fa szín volt.

Nagyon egyszerű, letisztult ruhák tetszettek, de sajnos ezek nem álltak jól, ezért elég hercegnősre sikerült :D csipkés, hátul kivágott, hosszú uszaly.

Templomi és polgári esküvő is volt. Koszorúslányok nem voltak, koszorúsgyerekek voltak, akik előttünk mentek :)


24 éves vagyok, lassan egy éve házas

2018. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretnek esküvőt , soha nem hazasodnek meg mert feleslegesnek tartom

Így nincs alom esküvőm

Soha nem is ábrándoztam róla , soha nem érdekelt ez a világ

Ha megtalálnam egyszer azt akivel le akarom élni az életem akkor közös tetoválást csinaltatnék

24N

2018. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

A lány kérést, szeretném ha romantikusra fogná. Tehát nem odaböfögi de nem is igénylem a túl giccses dolgokat. Lényegében annyi hogy, magától tegye és akarja.



Esküvőt nem akarok nagyot. Nekem a családból ha 5 személyt meghívnék, ő pedig 3-mat. Nem tudom fehér ruhám lesz -e mert nem vagyok biztos a temlomi esküvőben de megfelel utána ha kertben sütögetünk mi is a családdal. Pont elég.

2018. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
A polgári minket nem érdekelt, bementünk én nyári ruhában, férjem farmerban a 2 tanúval, aláírtuk, jöttünk, még az ingyen pezsgőt se kértük. 😂 A templomin volt szép fehér ruhám, bordó csokrom, a férjemnek bordó nyakkendője. Oda hívtunk kb 100 embert, majd a vacsira (nem volt tánc, vőfély, semmi bulis cucc, csak szolid zene, finom kaja, gyertyafény és beszélgetés) kb 50-en. 10 körül leléptünk és egész éjjel szeretkeztünk. 😊 Eltelt 10 év, de azóta sem csinálnánk másképp, tökéletesen minket tükrözött az egész. 😊
2018. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

Legszukebb csaladbol alljon a vendegsereg, ami max husz fore rugna. Menyasszonytancos koldulas kizarva, egyaltalan nen akarok tancolni. Torta helyett elegans kis cupcake. Zenekar ertelemszeruen nem lesz. Temaja nem lesz az eskuvonek, a leheto legkevesebb penz szeretnem ra elverni, plusz en eleg kornyezettudatos vagyok, iszonyatos buntudatom lenne a sok szemet, akarom mondani dekoracio miatt. Egyaltalan nem szeretnem, ha ezen a nagy napon minden tokeletes lenne, mert a tokeletes nap megszervezesevel jaro stresszbol nem kerek. Lattam mennyi feszultseggel jar, en ehhez lusta vagyok. Szeretnem jol erezni magam, nem pedig valami sztenderdnek megfelelni a "nagy napon". A kifejezest is utalom. :D A pozitiv terhessegi teszt napja nagyobb lesz, ez csak egy kis eszem-iszom lesz csinos ruhaban. Az eskuvorol keszult videoba azert egy kis kreativsagot szeretnek belevinni, arra nem sajnalnam a penzt.

Nekem az alomeskuvo feszultsegmentes es olcso. :D

Nem akarok koszoruslanyt. Nekem ez nagyon regimodi. Szinte semmilyen eskuvos hagyomany nem tetszik. Polgari eskuvo lesz. A szoknyam is valami modernebb darab lesz, az abroncsos balkiralynos ruha nem en vagyok. Eltartott egy ideig mire a sajat magam, a csalad meg a baratnok elott fel mertem vallalni, hogy nekem a tipikus, "igazi" eskuvo igazabol mekkora teher es ugy ereznem nem is rolunk szol, hanem kovetnunk kell az iratlan szabalyokat, kulonben jon a megvetes.

2018. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

Az ideális esküvő nekem én és a vőlegényem, meg a 2 tanú. Nem szeretem a nagy felhajtásokat és eszembe sincs erre külön időt, energiát és idegességet fektetni.

Ha nagyon kell, akkor valami spontánabb, szabadabb piknik lehet a vége. De én aztán nem rendelek székszoknyát, meg koszorúslányruhát az biztos.

2018. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
89%

Én tipikusan az vagyok aki kislány kora óta az esküvőjét tervezgeti.vokt több hosszabb kapcsolatom, de nem történt semmi. 24evesen megismertem a párom, terhes lettem. Felvetette h hazasodjunk össze, én tiltakoztam, hogy így biztos nem. 4evig szóba sem kerult(részéről). Ő már volt házas, elvalt. Tehát annyira nem ugrál az esküvő szó hallatán. Ezért ért hatalmas meglepetésként mikor januárban megkerte a kezem. Azt hittem hulyeskedik... 30 szülinapomon Milánóban.

Mindig is hercegnős, habos babos nagy felhajtást szerettem volna. Viszont most azt gondolom, hogy mi hárman elmegyunk egy szép tengerpartra, és össze házasodunk.a ruhabol nem engedek, annak tökéletesnek kell lennie:) úgy szeretném, hogy a kisfiam "kísérjen oda". Semmi extra... Egy csokor, hullámos haj, smink, utána vacsi hármasban és egy torta. Nem kívánok egy rokont sem... Egy napert 1-2 vagy több milliót elkolteni, annyiból két hétre elmegyunk a maldivra vagy a seychelle szigetekre. Nem egy nap alatt a "semmire" elkolteni. Barátnőmnek most segítek megszervezni a 80fos esküvőjét, hát... Nem kivannam magamnak ezt az biztos.

2018. aug. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

Kb. 30-40 fő vendég, többet nem szeretnék. Azok legyenek ott, akik nekünk fontosak: szűk család és a baráti körünk.

Csak "templomi" legyen nászmisével, mert a páromnak és nekem is ez a fontos. Polgári meg előtte valamelyik hétköznap bemegyünk két tanúval aláírni, semmi más.

Ruhán még nem gondolkodtam, de valami nem túl sok és nem az a "sellős csipkés", mert azoktól kiráz a hideg is...

Koszorúslány nem lesz.

Lagzi valami étteremben, vacsora és utána lagzi. Felőlem mehetnek a hagyományos lagzis dolgok is, egy csomó olyan szokás van, ami nem sikamlós. És tudok olyan vőfélyt is, aki nem ilyen poénokat nyom. Szeretnék menyasszonytáncot is, utána meg átöltözni menyecskeruhába.

28/N

2018. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Tetszenek ezek a hozzászólások. Egyezek néhányukkal.Részletekről nem gondolkodtam még, de van pár dolog, amik tiltólistás:


-Templomi esküvő.

-Nem szimpi rokonok meghívása. Egy olyan embert sem fogok meghívni, akit nem kedvelek. A "de hát az anyád/apád/ükrokonod" nálam nem elég meggyőző érv.

-Több millió Ft elköltése. Inkább elmegyek nyaralni ennyi pénzből.


Szóval: Én nem azt akarom, hogy ez legyen "A Nagy Nap" az életemben, hanem fordítva. Az egész életem akarom, hogy "Nagy Napok" végtelen sorozata legyen.


20N

2018. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

Mindig téli esküvőt szerettem volna.

Tündérmesébe díszben, hófehér, műszőrmés kabatkával, miközben kint nagy pelyhekben hull a hó.

Ja, és szűk családi körben, illetve a templomi esküvő kizárt.

2018. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!