Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányokn Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokn Nektek milyen az álomesküvőd?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott a leánykérés? Milyen “témajú” esküvőt szeretnél? Hol lenne a lagzi helyszíne? Milyen színekben gondolkodsz? Milyen menyasszonyi ruha tetszik a legjobban? A Te álomesküvődön mi lenne a “menetrend”? Koszorúslányruhák? Templomi vagy polgári lenne? Esetleg mind a kettő?


Kort is írjatok, légyszíves!

:))



2018. aug. 8. 17:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%

Álomesküvőtök*

32/f

2018. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

[link]


30/N

2018. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Még nem volt és a közeljövőben valószínűleg nem is lesz, de én személy szerint nem szeretnék semmiféle csinnadrattát, felhajtást az esküvőmön. Az "álomesküvőmön" szépen elmegyünk majd a vőlegényemmel és két tanúval az anyakönyvveztetőhöz (valami elegáns, de mégis hétköznapi ruhában), ha lehet, akkor mindenféle versmondás és nyálaskodás nélkül aláírjuk a papírokat, utána otthon a kertben sütögetünk a közeli család (szülők, testvérek, nagyszülők, nagyon közeli barátok) társaságában mindenféle táncolást, bulizást mellőzve, este pedig szexelünk. Én személy szerint mindig is feszengtem a hagyományos esküvőkön a vőfély erőltetett, műnépies, izzadtságszagú és a menyasszony számára kifejezetten megalázó versein (abszolút nem vonz, hogy a nemi életemen mulasson az egész vendégsereg) és félrészeg üvöltözésén, soha nem vonzott a részeg táncolás mulatós zenére és a mértéktelen zabálás több száz, nagyrészt ismeretlen ember társaságában. Soha nem akartam esküvői ruhát, pénzkidobásnak tartom, nem akarok "hercegnő" lenni egyetlen pillanatig sem, nem vágyom arra, hogy körbeugráljanak és csodáljanak mások. Templomi esküvőhöz nem ragaszkodom, de nyitott vagyok rá, ha a leendő férjem szeretne, ezt is a lehető legszűkebb körben tudom csak elképzelni.
2018. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, a kort lehagytam: 21/N
2018. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek a javítást, valóban elírtam, remélem így már mindenkinek érthető lesz!:)


Kedves második, neked is köszönöm! Értem én a mókát, de ezen sajnos mosolyognom sem sikerült, talán legközelebb!!:)

2018. aug. 8. 17:25
 6/31 A kérdező kommentje:

Kesves negyedik!

Neked is köszönöm! A vőfély téma nekem sem annyira jön be, hiába tetszik a hagyományos esküvő, a “disznó” poénos csujjogató vőfély Valahogy nem illik bele a “meghitt” esküvőbe, azt sem gondolom, hogy a lagzinak ilyen hngvételűnek kellene lennie.

2018. aug. 8. 17:31
 7/31 anonim ***** válasza:
76%

#2 hozzám jössz feleségül?


26/F

2018. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem volt álomesküvő-tervem, felesleges és giccses rongyrázásnak tartottam sokáig. Egyetlen szép esküvőn voltam eddig, azt egy tanyán tartották.


Sajnos egyszerűen nem látom benne a varázst, nem látom értelmét a parádénak.

Maximum valami szűk körű dolog lesz. A 82% elég szépen leírta, amit gondolok.

Mielőtt nekem is címeznél valami szurkálódást, igen, van barátom.

2018. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bárkivel is szurkálódtam volna, főleg nem azzal, aki normálisan válaszolt, nem is tudom mire vélni ezt a megjegyzésed! Köszönöm a választ!
2018. aug. 8. 17:44
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

A lánykérés akkorra lenne jó, amikor kettesben vagyunk. Mondjuk egy mozis lánykérést barátokkal tényleg értékelnék.


Az álomesküvőm egy tengerparton zajlana 1-1 tanuval /vőlegény és menyasszony egyenként. A ruhám meg egy egyszerű fehér lenne, nekem az is jó, ha egy hatalmas lepedőbe bebugyolálnak, nem kell nekem semmimnek a hiányát kompenzálni semmilyen habos-babos csodával. Templomban esküdni amúgy is álszentségnek tartom, ha nemigen járok oda, na meg a lagzimon se akarnék 1 db részeg embert sem támogatni.


A lagzit pénzkidobásnak tartom a javából, az én pénzemből ugyan nem fog zabálni meg meg bebaxni az Isten tudja hanyadfokú rokon vagy a páromnak ugyanilyen hozzátartozója. Zabáljanak meg baxanak be máshol ingyen, ne az én meg a szerelmem nagy napján!


24/N

2018. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!