Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányokn Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokn Nektek milyen az álomesküvőd?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott a leánykérés? Milyen “témajú” esküvőt szeretnél? Hol lenne a lagzi helyszíne? Milyen színekben gondolkodsz? Milyen menyasszonyi ruha tetszik a legjobban? A Te álomesküvődön mi lenne a “menetrend”? Koszorúslányruhák? Templomi vagy polgári lenne? Esetleg mind a kettő?


Kort is írjatok, légyszíves!

:))



2018. aug. 8. 17:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
48%

Kültéri polgárit és beltéri lagzit szeretnék egy szép tavaszi vagy kora őszi estén. Egyszerű, könnyű anyagból készült ruhával. A hatalmas habcsók ruhák is tetszenek, de nekem fontosabb, hogy jól is érezzem magam benne.

Mivel elég nagy a rokonság, és sok emberrel nagyon jó a kapcsolatunk, szeretném ha ők ott tudnának lenni (összesen kb. 60 fő az én oldalamról, a barátok nagy része közös, a párom családja kisebb). Dekoráción, tortán, virágon sosem gondolnodtam. Azt választjuk, ami éppen megtetszik.


Nem szeretnék nagy rongyrázást. Hintó, egyforma ruhás koszorúslányok, vőfély, menyasszonytánc biztosan nem lesznek. Az egyik rokont fogjuk megkérni, hogy "terelgesse" a vendégeket, szóljon hogy mi következik, de egyéb vőfélyi feladatai nem lesznek.

Vacsora után szeretnénk táncot, és néhány játékot amiben a násznép is aktívan részt vehet, és nem csak rólunk szól. A külsőségek annyira nem érdekelnek, inkább az, hogy mindenki jól tudja érezni magát.

Ruhára, dekorra, kiegészítőkre minimálisan költenék csak, és inkább a helyszín legyen praktikus és kényelmes, az ételek pedig finomak. Mindenképp szeretném, ha gyerekmentes lenne, de sajnos nem biztos, hogy összejön.


Nagyon tetszik amikor a filmekben a násznép elbúcsúztatja az ifjú párt, tehát nem ők mennek haza legutoljára kimerülten, mikor a násznép fele már elment, a másik fele pedig részeg. Sajnos nem tudom, hogyan lehetne ezt megvalósítani.

2018. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!