Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányokn Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokn Nektek milyen az álomesküvőd?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott a leánykérés? Milyen “témajú” esküvőt szeretnél? Hol lenne a lagzi helyszíne? Milyen színekben gondolkodsz? Milyen menyasszonyi ruha tetszik a legjobban? A Te álomesküvődön mi lenne a “menetrend”? Koszorúslányruhák? Templomi vagy polgári lenne? Esetleg mind a kettő?


Kort is írjatok, légyszíves!

:))



2018. aug. 8. 17:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%

A lánykérés kettesben egy otthoni vacsi alkalmával történt. Nekem tökéletes volt.


Az esküvő szűk létszámmal, 30 fő, hozzánk közel álló családtagok és barátok körében. Ünnepi vacsora volt egy elegáns helyen, zongorazenével. 9-kor vége volt, így mi sem fáradtunk ki, utána maradt időnk és energiánk egymásra is.

2018. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
62%

Az én álomesküvőm:

Kültéren, valami szép erdős részen (szívem szerint simán az erdőbe raknám, a vendégek miatt viszont optimálisabb lenne valami kialakított helyszín, pl arborétum, ott még vállalnak is ilyeneket :D )

Kevés vendég, csak a közeli családtagok és barátok (10-20 fő)

Koszorúslány nyista

Menyasszonyi ruhának valami egyszerű, térdig érő krémszínű ruha.

Csak polgári, mindkettőnknek egyedi nézetei vannak a vallásról, a lehető legtávolabb tartjuk magunkat a létező keresztény egyházaktól.

Menetrend? Szertartás, majd lagzi gyanánt valami lazább sütögetős kertiparti. :D

Nem kell semmi giccs :D


Lánykérés elég egyszerű volt, csak kettesben, egy túrán az egyik pihenőnk közben, mikor épp szép helyen álltunk meg kicsit kifújni magunkat :D


25/N

2018. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%

#22 vagyok

Kifelejtettem: mindenképpen gyerekmentes az álomesküvőm.

A vőfélyektől meg kiráz a hideg :D

2018. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Lánykérés nemsokára.


Esküvő:

- csak a normális családtagok és barátok

- polgári, kertben vagy valami réten

- színek: kék, mályva, ilyesmi

- empire stílusú ruha, de gy sima elegénsabb boltból is elég, nem kell esküvői szalonból

- haj: lazán összefogott, smink minimális

- koszorúslányok nem lesznek

2018. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%

Mi "nem hasznos" a válaszomban?

Az volt a kérdés, kinek milyen az álomesküvője. Én leírtam az enyém. Mire kaptam akkor pontosan pirosat? Komolyan kíváncsi lennék :D

#22

2018. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
90%

25-ös: áh, ez a szokás, itt gyakorin, ne foglalkozz vele!


Igaz, én felpontoztam, mivel normálisan kifejtetted a véleméynedet, attól függetlenül, hogy nekem mások az elképzeléseim.

2018. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%

Lánykéréssel kapcsolatban annak örülnék, ha kettesben történne, és egy átlagos napon, nem szülinap, évforduló vagy karácsony alkalmával.

Esküvő...szűkebb rokoni körben, visszafogottat, de szépet tervezünk. Mivel van már gyerekünk, gyerekmentes nem lehet, de amúgy az lenne.

Nagy lagzit sem tervezünk, se túl nagy felhajtást. Templomi esküvőt viszont igen.

2018. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:)
2018. aug. 10. 07:34
 29/31 anonim válasza:
44%

Lánykérés egy étteremben volt, gyûrû nélkül, inkább megbeszélés, semmi giccs.


Polgári házasságkötés, pont ahogy szerettem volna: csak mi és 2 tanú, akiket nem is ismertünk. A hivatal fotósa csinált képeket, azokból válogattunk. A ruhám egy elegánsabb arany színû földig érô visszafogott darab, mindössze 10 euróért, sminket magamnak készítettem. A cipôm lapos topánka, az mondjuk elég drága volt a többi költséghez képest :D (600 euro)

Utána barátainkkal beültünk egy helyre, este pedig kettesben romantikus vacsi étteremben.


Talán lesz egy közös családi ünnepléses vacsi, ha hazautazunk ahol a szülôk élnek.

2018. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
55%

Lemaradt, hogy a virágcsokrot a hivatalba menet vettük meg, ami épp megtetszett.

A gyûrû ott került csak az ujjamra, aminek kinézete meglepetés volt.

25N

2018. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!