Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örülsz vagy utálod ha meghívna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülsz vagy utálod ha meghívnak egy lagziba?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 10:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerencsére kb. 10 évente egy esküvőn veszek részt, így

valamennyire kibírható számomra, de nem kevés erőt kell venni magamon..Az anyagi része az viszont már kevésbé.Nem az ajándékra gondolok, hanem az alkalmi ruha, cipő stb.Nem igazán járok olyan helyekre ahová szükségem van ilyen holmikra.Most legutóbb viszont kénytelen voltam egy esküvő miatt ezekre pénzt kidobni, és abban a tudatban, hogy lehet soha sehová sem veszem fel többé ezeket a cuccokat.Nem szeretek egyáltalán kiöltözni, csak feszengek ezekben a holmikban.Nekem ezért nyűg egy lagzi.

2018. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon szeretek lagziba menni. Kedvelem az elegáns éttermes és a hejehujázós falusi lakodalmakat is. :-)
2018. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Én örülök, eddig csakis közeli rokonok, ill. valódi jó barátok esküvőjén voltam, és mindig tök jól éreztem magam, és örültem a pár boldogságának. :)

Mondjuk ha ilyen netes fórumokon olvasható “aligismerem”-pár esküvőjén lennék, az valszeg más lenne, nem tudom, mit kezdenék vele...

2018. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%
Én alapból utálok bulizni járni meg ilyesmik, de lagzikra speciel szeretek elmenni, legalább van egy csomó finom, ingyen kaja, (általában) jó társaság, stb. 20l
2018. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha fontos nekem a pár, akkor természetesen örülök és szívesen megyek.

Eddig összesen három esküvőn voltam, (ha a gyerekkoromat nem számítjuk, amikre alig emlékszem), úgy hogy a lagziban is ott voltam, szóval igazán különleges alkalom. (28 éves vagyok most)

2018. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Utálom
2018. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

Vegyes érzelmeket vált ki.

A buli rézét szeretem. A költekezést, készülődést, kapkodást, utazást nem.

2018. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
Az utóbbi időben minden évben részt vettem egyen. Hozzá lehet szokni. :)
2018. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
Mi szeretünk menni esküvőkre a férjemmel, viszont a saját esküvőnkön azt éreztük, hogy legszívesebben kézen fognánk egymást és elmennénk egy nyugis helyre kettesben, túl sokan legeltették rajtunk a szemüket :-D Hozzáteszem 250 személyes lagzi volt.
2018. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%

Eddig csak egyszer voltam gyerekként. Vegyes érzéseim voltak, de inkább kényelmetlen volt.

Felnőttként még kimaradt az életemből. Azt hiszem, nem mi maradnánk hajnalig, de természetesen örömmel látnánk a rokonaink, barátaink boldogságát.

2018. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!