Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 40 fős lagziba érdemes dj-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fős lagziba érdemes dj-t hívni?

Figyelt kérdés

Kis esküvőnk lesz, tényleg csak a szűk család és a legjobb barátok lesznek jelen.

A ceremóniák után egy étteremben tartanánk a vacsorát, ahová eredetileg úgy terveztük, hogy dj-t hívunk, de elbizonytalanodtam, hogy egy 40 fős társaságból lesznek-e, akik "mernek" táncolni, vagy inkább csak mindenki beszélget az asztaloknál az ilyen kis esküvőkön.

Eddig csak 100-120 fős esküvőkön voltam mint vendég, és ezeken ha kiürült a tánctér, jött a vőfély, és felhúzta a hangulatot, de mivel kis létszámú, kis költségvetésű esküvőről van szó, nem fér bele még egy vőfély is.

Van értelme dj-nek sok tízezret fizetni ilyen esetben, vagy kidobott pénz lenne?



2016. dec. 29. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Felesleges. Jön egy zseléshajú, tuningautós gyökér, levesz 10-20 ezerrel, "menősködik" és nyomja a sterbinszkit meg a tijesztót.


Ennél már csak az a rosszabb ha CASIO szintetizátoros papát hívsz meg aki majd tolja a 3 liter kannás után a "Áráááánye sőő a szép kis háza... csipkéjs kombinéééééj, sos haluuuunk meeeeeeeeeeeeeg, ááááj cen get nóóóóóó szetisssszfeksőőőőőn"

2016. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne értelme. Mi szülinapi bulin voltunk kb. 40-en. Unokatesóm hívott dj-t. Az 50+-os korosztály volt többségben és olyat buliztunk, hogy nem gondoltam volna. Ha nektek van kedvetek táncolni akkor már megérte, de biztos vagyok benne, hogy a többiek is csatlakozni fognak, hacsak nem egy nagyon punnyadt antialkoholisita, antiszoc násznépről van szó :D
2016. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen van értelme, de csak ha jól választod meg a DJ-t. Az első válaszoló által leírt típusnak valóban nincs értelme, de ha egy komolyabb esküvői DJ-t hívsz aki azért tud is mit kezdeni negyven fővel egy lagziban, akkor mindenképp van értelme (igaz az 80-100ezernél indul). Évente 20-25 esküvőt fényképezem, kb. a felén van DJ a másik felén zenekar (egy-két kivétel persze volt, ahol velem és a másodfotósommal együtt 10-en voltunk, ott nem volt zeneszolgáltató). Ha megírod privátban, hogy hol lesz a lagzi meg a dátumot, szívesen ajánlok olyat akiben nem fogsz csalódni. :)
2016. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 30-an leszünk nálunk lesz dj :)
2017. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!