Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örülsz vagy utálod ha meghívna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülsz vagy utálod ha meghívnak egy lagziba?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 10:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretem, ha körülöttem 4 embernél több van, már idegesít.

Ha meghívnak, kibújok alóla (főleg a férjem első feleségének a családja tart nagy hejehujákat, oda mindig meg vagyunk hívva, én mindig kibújok a férjemmel ez alól).

2018. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%

De amúgy én 50 évesen egész életemben 5 lagziban voltam (utokabáty, unokanővér, akkori pasim legjobb barátja, szomszédlány, és hugom). Ezen mindenki csodálkozik.


(Ja, és a sajátom, és a LÁNYOMÉ, de az külön kategória:))

2018. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem utálom, de inkább közeli barátok meghívásainak örülök, mintsem távoli rokonokénak. Utóbbira el sem megyek, hisz valószínűleg csak illendőségből hívtak meg és lesz elég vendég nélkülem is. A kis meghitt esküvőket viszont kedvelem. Szóval helyzetfüggő.
2018. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
94%

Engem gyerekkoromban elvittek párba, nem utáltam. Fiatalon játszottunk, később meg már csajoztam.


Felnőtt koromban összesen 4-en voltam, mind jó volt. Örültem a barátaim boldogságának, jókat táncoltunk.

2018. aug. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én speciel örülök. Szeretem az esküvők hangulatát, és a lagziban pedig lerészegedni nem kötelező, sem megvárni, míg mindenki tökrészeg. Ha olyan hív meg, akit kedvelek, akkor szívesen ünnepelek vele a nagy napján. Maximum anyagilag okozhat kicsit fejtörést, mert olyan jól nem vagyunk eleresztve, de ha jó előre tudjuk, akkor akár félre is tudunk tenni a nászajándékra apránként.
2018. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!