Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam el barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el barátnőmnek, hogy soha nem akarok házasodni, ha ő szeretne?

Figyelt kérdés
Felhozta a témát, hogy ő szeretne esküvőt, és nagyon boldog lenne. Viszont nekem szüleim sem házasodtak, és én sem akarok. Mindenképpen én leszek az aki többet fog keresni kettőnk közül, és semmiképpen nem mennék bele abba, hogy akár válás során egy forinttal is több értéket kapjon, mint ami neki jár, vagy amit örökölök abból bármi neki jusson. Nem azért dolgozok keményen és tanultam annyit, hogy bárki igazságtalanul kifosszon. Szerintem az esküvő csak egy felszínes hülyeség, amibe semmi értelme annyi pénzt invesztálni. Lehet önzőség, de pénz terén ilyen vagyok, és ez nemfog megváltozni. Nagyon szeretjük egymást, és nem hinném hogy az esküvő bármilyen mértékben befolyásolná ezt.3 éve vagyunk együtt.23F 22N

2018. aug. 14. 21:03
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Amennyiben békében válnánk el, egyértelműen segíteném, és nem állnék így a dolgokhoz. De megeshet hogy nagy haragban válunk el, akkor viszont látni nem akarnám, és semmit nem adnék neki.
2018. aug. 15. 17:15
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális, jól működő, stabil párkapcsolatban a felek az ÖSSZEKÖLTÖZÉST és a KÖZÖS JÖVŐT tervezik. Te meg a válást. Szerinted ez tényleg teljesen normális? Persze, mindig ott van a lehetőség, hogy vége lesz az adott kapcsolatnak de ha minden tényleg jól megy, nem jut eszébe az embernek ilyesmi. Egész egyszerűen azért, mert megbízik a másikban, hisz abban, hogy ha bármi probléma is lesz, akkor majd közösen megoldják mert szeretik egymást. Ti együtt éltek egyáltalán? Amúgy meg nem korrekt, hogy sunnyogsz az elvileg szerelmed előtt. Tudnia kell, milyen jövőkép vár rá melletted.
2018. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
42-es vagyok. Csak egy kérdés, te kérdező hogy képzeled akkor a jövőt azzal, akit szeretsz? Együtt vagytok még x évig aztán ő jobbra, te balra mert úgyis ez lesz a vége?
2018. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretitek egymást? Na ne röhögtess már! A szerelem egyik alapvető tulajdonsága, hogy egy pár akartok lenni, összetartozni, együtt elérni sikereket és élvezni a jutalmakat. És mindenáron segíteni egymást. Lehet, hogy ő szeret, de te legfeljebb megszoktad hogy ott van és nem akarsz mást keresni.

Ha 3 év után meg mindig feltételezed hogy a barátnőd aljas vérszívóvá válik a pénzedtől, akkor mi a fenéért vagy vele, és miért terveztek közös jövőt?! Nyilvánvaló, hogy teljesen más az elképzelésetek a szeretetről és a jövőről. Ő biztonságot, összetartozást és családot akarsz, te meg pénzt és egy nőt aki egy ideig szórakoztat minden felelősség nélkül.

Ez sem gond, csak ne áltasd tovább szegényt, hadd találjon egy hozzá illőt. Te is jobban járnál egy tökéletes testű sugarbabyvel aki csak a pénzért van veled, egyébként lesz*r, viszont nem is akarja hozzád kötni az életét.

2018. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!