Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak frizura szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak frizura szerintetek?

Figyelt kérdés

A videóban szereplő frizura szerintetek jó lenne esküvőre?


https://www.youtube.com/watch?v=-G9GqVebSLc


Modern-minimál stílusú esküvőnk lesz és mivel ezt még én is meg tudnám csinálni (már egyszer elkészítettem alkalmi frizurának egy hasonlót), arra gondoltam, nem fizetnék feleslegesen 15-20 ezer forintot, vagy még többet! Csak nem tudom, hogy mennyire illene egy menyasszonynak ilyen frizura :( Ami esküvőkön voltam eddig, ott mindenhol agyoncsillámozott és mindenfélével teletűzdelt hajú menyasszonyok voltak...



Köszi


2018. aug. 14. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep a frizura, de en inkabb kiengednem a hajam. Csillam, giccsparade valoban nem kell.
2018. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól áll, akkor hajrá! Esetleg egy (pár) szál virágot is tűzhetsz bele, olyat, ami lesz a csokrodban is. Vagy ha csillivillit akarsz, akkor pár kisebb köves csatot.

De ezek nélkül is szép.

Azért felesleges fodrászt fizetni, mert mások is szoktak. Sok esetben még csak nem is olyan szép a végeredmény, és annyi hajlakkot rányomnak, hogy ki se lehet bontani.

2018. aug. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szép a frizu a videón.

Viszont pl. nemrég volt a lányom esküvője: Próbafrizura egy sem tetszett neki. Így egyszerűen a hosszú (természetes göndör) hajába betűztük a fátylat. Gyönyörű volt:) Mindenki azt mondta, nagy kár lett volna agyonlakkoztatni, agyon kontyoltatni.

Csak azért írom, hogy a kiengedett haj is gyönyörű a menyasszonynak, fátyol is szép benne, csak egy ötlet:)

2018. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!