Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülne egy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne egy egyszerű esküvő?

Figyelt kérdés
Október végén lesz a polgári esküvőnk, utána este egy kis vacsorát szeretnénk. Nagyon kevesen leszünk, kb. 6 vagy 7 fő összesen kettőnkkel együtt. Otthon érdemes ilyen esetben vagy beüljünk inkább egy helyi étterembe?

2018. szept. 21. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a 9-es írja, akkor vigyetek asztaldíszt, ha akartok. Az anyakönyvvezető csak jelezte, hogy az a ti dolgotok, nem része a csomagnak. Nekünk is hétköznap lesz az esküvőnk, rajtunk kívül 7 emberrel, eszem ágában sem lenne asztaldíszt vinni. Pont azért lesz hétköznap és csak a közvetlen családdal, mert nem akarunk ilyesmivel foglalkozni, mint dekoráció. Ha terítő se lesz az asztalon, az se érdekel :)
2018. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már minden választ megkaptál; szóval ha nem felejted és lesz rá időd, írd meg kérlek, hogy hogyan alakult. Sok boldogságot! :))
2018. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy csak most írok! Nagyon jól sikerült ez a kis lagzi. Otthon tartottuk, mivel az étterem, ahova szerettünk volna menni, péntekenként zárva van, de kaját kiszállítanak.

Leirom az összegeket. A süti rendelés szerintem 20 főnek is bőven elég lett volna. :D pár szomszéd kapott belőle.

6 főre rendeltünk kaját, ami szinté 10 embernek is elég lett volna. Hozzáteszem tyúkhúslevest is rendeltünk csigatésztával, amiből 2 félét hoztak ki 2 jó nagy jénai tálakban (egy csípőset és egy hagyományos ízesítésűt). Összesen 30 ezret fizettünk a rendelésért, amit szép kártyával egyenlítettünk ki.

Plussz főztünk előző este 3 kg húsból marhapörköltet galuskával :) ennek nagyobb sikere volt.

2 torta (meg volt egy ajándék tortánk is :D ), 5 kg süti összesen 24 e ft volt.

Csokor 4500 ft, vőlegénycsokor 1500 ft, asztaldísz 4500 ft (ez jó nagy volt és nagyon szép mind a 3, amit rendeltem).

Szóval ennyibe került minden. A ruháinkat, gyűrűket nem írom le, de próbáltunk azokból is olcsóbb, de szép darabokat vásárolni.

2018. nov. 11. 22:09
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy magáért a szertartásért nem kellett fizetnünk, mivel hétköznap volt. A fotós pedig a kedves barátnőm volt, aki egyébként nemcsak hobbi fotós szerencsére :D
2018. nov. 11. 22:13
 15/15 A kérdező kommentje:
Az italokat apám állta, de még régebbről persze volt itthon jó pár üveg bor, pezsgő, sör felhalmozva is. Sok pia nem fogyott, jórészt üdítők. 2 doboz gyümölcslé, 1 2 literes kóla, fanta, és egy kevés sprite. A sörökből fogyott el talán 10 db. :D szerintem, ha összeadjuk ezeknek az árát, nem veszélyes.
2018. nov. 11. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!