Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvő melyik ''szakaszába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvő melyik ''szakaszában'' közölnétek a párotokkal, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy te vagy a menyasszony és babát vársz. A vőlegénytől nyilván. :D


Mennyire jó ötlet ezt a hírt pont az esküvőtökön közölni vele? Csak neki odasúgni (bár akkor is kiderülhet a ''közönség'' számára is) vagy a nagy embertömeg, barátok, család előtt?

Ha az előbbi, odasúgós variációt választjátok, melyik a legideálisabb időpont? A bevonulás után, csóknál, vacsi előtt, pörköltszaftos ajkakkal, pezsgős mámorban? Utóbbiban nyilván nem feltétlenül, de értitek...


2018. szept. 26. 20:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Előtte megmondanám neki kettesben
2018. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Én nem játszadoznék, ha már biztos a várandósság, akkor egyből megmondanám a leendő apukának is. Mindenféle műsorszám nélkül. Mivel ugyanannyira az ő gyereke is, mint az enyém.
2018. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért de bunkó itt néhány válaszoló :D Nyilván a kérdező tudja, hogy a vőlegénye mit szólna a dologhoz, különben fel sem merült volna, hogy az esküvőn mondja el.
2018. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
16%
Én estefelé a lagzi alatt mondanám el kettesben. Ilyen korán még tényleg nem érdemes szétkürtölni.
2018. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Irtó kretén dolognak tartalom, hogy a huszadrangú rokon is akkor tudja meg, mikor a leendő apuka...

Ez nagyon gáz, nem igaz, hogy nem érted.... Másrészt tényleg hülye ötlet szètkürtölni mindenkinek. Az esküvő legyen az esküvőtök napja... Az apukának meg előtte mondd el kettesben. Attól meglepheted valahogy, de ez az ötlet szar már bocsi. De úgy is azt csinálsz amit akarsz.

2018. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jobb, ha az apuka tud cinkos lenni a nem iszom alkoholt projektben az esküvőn. Elég jól tud jönni, legalábbis az enyémen jó volt, mert a lagzin mindenki koccintani akart. Én babonás vagyok, mi csak a szüleinknek mondtuk el a 12 hét előtt, férjem viszont 5 perccel a pozitív teszt után tudta.
2018. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%
Óriási parasztság ezt az infót tartogatni előle, ne csinálj ilyet, mondd el most. Nem is hallottam még ilyet, hogy valaki a férjének, vagy a leendő férjének nem mondja el azonnal.
2018. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az esküvőn az biztos. Az egy privát dolog, főleg korai terhesség esetén. Meg amúgy is, már aznap elmondanám, hogy pozitívat teszteltem.
2018. szept. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

Hatalmas bunkóság ezt az infót tartogatni, nem elmondani.

És rettentő idióta dolog lenne az esküvőn elmondani.

Az apja. Joga van tudni róla. Neked nincs jogod evvel szórakozni. Egy 17 éves lánytól oké lenne, de talán már ők se csinálnának ilyet.

Amúgy meg ha nem vagy még 12 hetes, nem kéne szétkürtölni sem.

2018. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%
Még az esküvő előtt mondd el neki. Az esküvő éppen elég stressz és rohangálás, nem megfelelő időpont ennek a hírnek.
2018. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!