Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


24 éves vagyok, jövőre lesz az esküvőnk. Szerintetek nem lenne gáz, ha ilyen ruhám lenne vagy hasonlóan elegáns de minimál? Nem szeretnék habos tüllös ruhát, nem tetszenek a most még mindig divatban lévő nagyszoknyás és csipkés költemények...

Viszont félek attól, hogy milyen lesz a fogadtatás. Viszonylag sokan leszünk, 120 fős esküvőt tervezünk. A párom azt mondta, hogy olyan vagyok benne mint egy görög istennő, de családja elég konzervatív és nem szeretnék felsülni előttük :( viszont ez a ruha nagyon tetszik és felpróbálva igazi menyasszonynak éreztem magamat benne :)


Köszönöm a válaszokat!


2018. okt. 20. 22:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
13%
Egy esküvő nem a visszafogottságról szól.Nekem nem tetszik ez a ruha,semmi különleges nincs rajta.De te tudod.
2018. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%
Csak egy megjegyzés: Nekem nagyon ellenszenves, amikor a csipkés, tüllös ruhákról "habos-babos", meg "habcsók", meg ilyen módon nyilatkozik a többség.
2018. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szép, de csak akkor vedd fel, ha jó alakod van, mert láttam már túlsúlyos menyasszonyt ilyen ruhában, és mindenki összesúgott a háta mögött, hogy úgy néz ki, mint egy kötözött sonka. Ezt csak azért mondom, mert úgy látom, téged nagyon foglalkoztat a családtagok véleménye.
2018. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a ruha, és egy pár szál hosszú szárú kála írtozatosan jól menne hozzá.
2018. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Csodaszép ez a ruha

Elegàns!Es lenyügözö,letisztult

2018. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. Semmi gond nincs vele. A rokonságnak ebbe nincs beleszólás, ezt neked és esetleg a párodnak kell eldönteni. Ha nektek tetszik, akkor válasszátok ezt. Ne hallgassatok másra.


Szerintem gyönyörű ruha.

Gratulálok nektek :))

2018. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Meseszép ruha! Ha erre ránéztél és úgy érzed, ez az igazi, akkor csak tessék, eszedbe se jusson máson gondolkodni, hiszen neked és a párodnak is tetszik és ez a lényeg. :) Maximum választhatnál hozzá egy kiengedett frizurát, hogy kicsit takarja a hátadat, vagy ha nagyon mély a kivágása, egy finom, kristályokkal díszített, áttetsző anyagot lehetne rá utólag varratni. De a leengedett haj és mondjuk egy hátra hulló fátyol tökéletesen elég. :)
2018. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!