Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


24 éves vagyok, jövőre lesz az esküvőnk. Szerintetek nem lenne gáz, ha ilyen ruhám lenne vagy hasonlóan elegáns de minimál? Nem szeretnék habos tüllös ruhát, nem tetszenek a most még mindig divatban lévő nagyszoknyás és csipkés költemények...

Viszont félek attól, hogy milyen lesz a fogadtatás. Viszonylag sokan leszünk, 120 fős esküvőt tervezünk. A párom azt mondta, hogy olyan vagyok benne mint egy görög istennő, de családja elég konzervatív és nem szeretnék felsülni előttük :( viszont ez a ruha nagyon tetszik és felpróbálva igazi menyasszonynak éreztem magamat benne :)


Köszönöm a válaszokat!


2018. okt. 20. 22:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

gyönyörű ruha, nem értem, miért lenne ez gond egy konzervatív családnak. (ja, hogy nem egy habcsókra hasonlítasz benne?:D)


egyébként pont nem görög istennős fazon, az empire lenne:

[link]

2018. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
24%

Talán át kellene gondolni ezt az esküvőt, ha még mindig a rokonság véleményét tartod fontosabbnak a sajátodtól, a párodétól.


A ruha egyébként szép.

2018. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon bejön, kifejezetten kedvelem az ilyen stilusú ruhákat.

De igaza van az előttem szólóknak, tényleg nektek kell, hogy tetsszen elsősorban, nem a közönségnek. Úgy gondolom, ha az alkalmat megtiszteled az öltözékeddel, kinézeteddel, márpedig ebben maximálisan megtennéd, hiszen pont azért készült, hogy menyasszonyok viseljék, akkor senkinek semmi kifogása nem lehet. Sőt, igazából ha mondjuk farmerben és pólóban esküdnél, ahhoz is minden jogod meglenne.

2018. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagyon szép, a háta igazán különleges, nekem tetszik :) Ha jól áll, ha megfelelő az alakod hozzá, úgy érzed, ez az igazi ruha, akkor ne érdekeljen a rokonság véleménye. Amúgy nem is tudhatod, hogy hogy fognak rá reagálni, még akkor is, ha konzervatívak, nem hiszem, hogy amiatt szólnának meg, hogy nem hópehelynek öltöztél. A templomba egy boleró vagy valami, ami takarja a vállad/hátad elég, és egyébként minden kívánalomnak megfelel.


Ha tetszik, szerintem nyugodtan válaszd ezt! :)

2018. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
7%
Túl egyszerű,amik alatta vannak sokkal szebbek.
2018. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem vagy szimpi a rokonságnak, akkor felvehetsz bármit, úgyse lesz jó. Ez a nyuszika és a kalap esete...

Nekem nem tetszik ez a ruha, de nem az egyszerűsége miatt, hanem szimplán ronda a hátmegoldása szerintem. De a te esküvőd, ha neked ez tetszik, akkor érezd benne jól magad.

2018. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%

Ne rettegj elore. :) Meg senki nem mondott semmi rosszat, de mar elore felsz es keszulsz az osszecsapasra. Szoval most azonnal zarj ki a fejedbol mindenfele megfelelesi kenyszert!

Nekem is pont olyan az izlesem mint a tied, alomszep ez a ruha. Elegans, meltosaga van, a volegenyednek teljesen igaza van. :)

2018. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem tetszik. Az eleje olyan semmilyen, hátulról pedig egy kombiné, vagy hálóing. Semmiképp nem elegáns.
2018. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nagyon szép ez a ruha, ilyen alakkal pedig semmi kifogásolni való nincs benne.

Nekem idén volt az esküvőm, én sem habos/tüllös ruhában mentem férjhez, abban nem éreztem volna magam jól.

Egyébként ezek a ruhák is divatosak most, egyáltalán nem értem a kérdésed, hogy miért is sülnél fel egy ilyen ruhában...

Férjhez mész, elvileg felnőtt nő vagy, nehogy már azon idegeskedj, hogy a saját esküvődön ki mit fog gondolni a ruhádról...

2018. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű, a Maggie Sottero ruhák csodaszépek.


A ti esküvőtök, azt viseld, amiben jól érzed magad és neked tetszik.

2018. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!