Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nevem lehet az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nevem lehet az esküvő után? Mire változtassam a nevem? Milyen variációkról tudtok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 11:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jelenleg a nevelőapám vezetéknevét viselem,aki születésem óta nevel.nem vagyunk jó viszonyban,anyukámmal a váláson gondokoznak.az ő nevét 3éve vettem fel,nem azért mert nagyon szeretem,csak mert a vérszerinti apámmal nem tartom a kapcsolatot,a nevelő apámé pedig jobban megy a keresztnevemhez,és ezt felajánlotta a nevelőapám.Megtartsam házasság után?vagy lehet olyan nevem,hogy X Yné Anita?
2008. nov. 6. 16:19
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha jól emlékszem, akkor az nem lehetséges, hogy XYné Anita. Jelen esetben én biztosan felvenném a férjem nevét -né nélkül.

Üdv.

2008. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Szia!Vedd fel a férjed vezetéknevét, meg a saját keresztneved. Ez szerintem a legnormálisabb változat és nem öregít 30 évet minta valamilyen né. Szerintem legalábbis.
2008. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is fel lehet venni, hogy a férjed vezetéknevének csak a kezdőbetűjét teszed a neved elé.Az első példával élve: N. Kiss Cecília.
2009. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!