Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férfi tanúnak kell/illik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tanúnak kell/illik a virágkitűző?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi csokrom fehér kála lesz, halvány lila szalaggal, a vőlegényem kitűzője lila kálából lesz. Az én tanúm (nő) egy rózsaszín virágokból álló csuklódíszt kap, és a vőlegényem tanújának (férfi és az én tanúm férje is) mit kapjon? Én egy halvány rózsaszín kitűzőre gondoltam...de nem tudom....a tanúm csuklódísze pici virágokból lesz összeállítva, akkor milyen legyen a férfi tanúnak?? Köszi!

Plusz infó..csak mi leszünk négyen, pici meghitt esküvő..

és csak polgári lesz


2010. jún. 25. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
olyan legyen amilyen a te tanúdé, zsebbe tűzött pici rózsaszín virág..............sok boldogságot!
2010. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kell neki.
2010. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amilyet akarsz.... ugy sem látja senki rajtatok kivül......
2010. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lila kála legyen neki kitűzve.
2010. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kell/illik, de lehet. és költségekben sem jelent sok plusz. ha már a női tanúnak van, akkor neki is kéne valami.
2010. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!


Mindenképpen illik neki is kitűzőt viselnie. Szerintem legyen olyan virágokból összeállítva mint a másik tanúé.

Ha még csak két tanús esküvő is lesz, az egészet belengi egy érdekes meghitt érzés, tiszteljétek meg azzal őt is, hogy gondoltok rá egy kitűzővel.

Nagyon sok boldogságot, és szeretetben eltöltött hosszú éveket kívánok Nektek.

Egy anyakönyvvezető

2010. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoktak, de nekem nem tetszik pasikon a virág kitűző, így a tanúnak és a vőlegénynek sem volt. Én nem foglalkozom a szokásokkal, ha valami nem szimpatikus..
2010. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt neki! Rózsából volt, ahogy a csokrom is. A női tanúnak kék ruhája volt, ezért kék szalaggal volt a csuklódísze.
2010. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is legyen és olyan, mint a te tanúdé
2010. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat...lesz kitűző:D
2010. jún. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!