Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sokan miért nem házasodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem házasodnak össze, ha már több mint 10 éve együtt élnek?

Figyelt kérdés
Az én szüleim összeházasodtak, és utána lett gyerekük. Most vagyok 24 éves, és a munkahelyemen 30-45 év közötti nőkkel dolgozom, akik együtt vannak a párjukkal 10-15 éve, már gyerek is van (10 éves minimum), de nem házasok. Miért? Nyilván a pénz is közre játszik, de ezen kívül?
2018. nov. 30. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

15 év után, 10 éves gyermekkel házasodtunk. MERT akkor

éreztük úgy, belső meggondolásból, tiszteletből, szeretetből, hogy meg kell tegyük.

2018. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Mert házasodni hülyeség.
2018. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki tartja fontosnak az esküvőt, ennél több indokot kár keresni. :)
2018. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Mert feleslegesnek tartom! Azt a pénzt (ha csak a pénzt nézzük) ezer más dologra tudjuk költeni!

Egy papír nem változtat semmin és nem garancia semmire.

Amugy meg hazasodjon aki akar, aki nem az meg az ő döntése!

2018. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Mi 9éve vagyunk együtt,gyermekünk is van,de nem hazasodtunk össze még,hogy miért?Lehet furan hagzik de apukám meghalt,és gyerek korom óta arra vágytam hogy majd ő kísér oda az oltarhoz.Sajnos ez már nem lehetséges..
2018. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Én is feleslegesnek tartom, főleg úgy, hogy egyszer már kipróbáltam. A papír semmire nem garancia, nem a házasságkötés a lényeg, hanem hogy tényleg boldog, kiegyensúlyozott legyen a párkapcsolat...
2018. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Pénz nem akadály, hisz hétköznap ingyenes a polgári.

Valakinek nem fontos a papír és ennyi. Azért akiknek már van közös gyerek, ott ne mondja senki, hogy nem veszik komolyan a kapcsolatot. Erősebb kötelék a gyerek, mint egy papír. Mondom ezt úgy, hogy házas vagyok, de nem vertem magam, hogy elvegyen a párom, neki fontosabb volt, belementem.

2018. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

ezt én sem értem.


az apasági nyalatkozat olyan megalázó.

2018. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

A házasság nem kötelező.

Kitalálták réges régen, nagy divat lett, aztán sajnos papírosították is, és mindenki követte a másikat...jujjj de cukiii én is meg akarok házasodniiiii.....nekem is kell tündéri ruha!!!!


Házasság nélkül is élhetnek az emberek boldog teljes életet együtt.

2018. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Sok oka lehet.

- a házasság nem kötelező.

- mára már nem sok mindenkit érdekel, hogy házasságon kívül együtt élnek az emberek, gyereket csinálnak, max pár múlt században ragadt nyanyát esetleg aki még mindig azt hiszi meg fogják szólni a nőt

- mert vannak emberek akiknek erre nincs igénye, nekik jó ha a pasijukkal/csajukkal élik az életüket

-nem vágynak házasságra, törvényes elköteleződésre.

-hivatalosan nem akarják egymást felvállalni

- a pasi nem akarja elvenni a nőt, a nő pedig beletörődött hogy barátnő marad

- a nő nem akar házasodni, a férfi pedig elfogadta ezt

- nem biztosak a kapcsolatban ezért nem házasodnak, élnek együtt ameddig úgy érzik működik, majd pedig könnyebb megszabadulni egymástól, ha nem kell válással bajlódni

stb stb


Nincs ezzel baj, a házasság nem mindenkinek való. Éljen mindenki úgy ahogyan szeretne. Amúgy elárulom, erre a pénz az utolsó utáni kifogás, ugyanis ingyen is össze lehet házasodni ha valaki ezt szeretné, avagy minimális pénzből. Nekünk is 95 ezer ft-ba került az esküvőnk, és még vendégek, ebéd, torták is voltak. Nem kellenek hozzá milliók. Vagy az egyik vagy a másik, nem akar házasodni, vagy egyik sem. Ennyi.

2018. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!