Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sokan miért nem házasodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem házasodnak össze, ha már több mint 10 éve együtt élnek?

Figyelt kérdés
Az én szüleim összeházasodtak, és utána lett gyerekük. Most vagyok 24 éves, és a munkahelyemen 30-45 év közötti nőkkel dolgozom, akik együtt vannak a párjukkal 10-15 éve, már gyerek is van (10 éves minimum), de nem házasok. Miért? Nyilván a pénz is közre játszik, de ezen kívül?
2018. nov. 30. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Az esetek többségében azért nem házasodnak össze, mert a férfi nem akarja (nézd csak meg az Eljegyzés kategóriát, hány kérdés szól erről). A nő meg egy idő után megpróbálja bemesélni magának, hogy ő is "boldog" így, meg "csak egy papír", meg "úgyis a gyerek az igazi öröm, és ahhoz nem kell házasság" meg a többi bullshit.

Csak akkor viccesek, amikor adódik egy váratlan helyzet, pl. egyikük elhalálozik, és háborognak, hogy nekik nem jár örökség, a közös (kiskorú) gyerekeik kapnak mindent, és akkor lehet harcolni a gyámhivatallal, vagy mondjuk oldalági rokonok öröklik a lakást és őt kipaterolják onnan. Na ne félj, olyankor mindegyiknek kellenének a jogok, amit csak egy házasság biztosít számukra.

2018. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Igen, nekem is eszembe jutott ez, hogyha meghal az egyik, a másik semmit sem örököl tőle, még nehezebb is intézkedni, úgy, hogy papíron nincs egymáshoz semmi közük.

2018. dec. 1. 13:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami működik az működik papîr nélkül. Ami nem működik, arról meg hiàba van papîr, ki lehet törölno vele max a feneket.
2018. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert házasodni ostobaság. Amúgy meg kérdezd meg őket, ha ennyire érdekel mások élete.
2018. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert draga a valas 😂 (en ezt vallom) viccet félretéve, ha mar lúd, legyen kövér..Ha mar esküvő, akkor legyen lagzi sok vendéggel..Na most ez nem 2ft..Meg egy kisebb ünnepi ebed is a szűk csaladi körrel sem olcso..Ugy gondolom penz kerdese, vagy sok ember szerint az csak egy papir, vagy ugy gondoljak, hogy a papir mindent elrontana..Stb.sok oka lehet
2018. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én házas vagyok, pedig amúgy sosem volt célom a házasság. Az egyik kolléganőm valamelyik nap elpanaszolta nekem, hogy a házasság milyen ijesztő és elkezdett faggatni, hogy miben változott a kapcsoltunk azóta. Hát elárulom, hogy k*rvára semmiben. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, nem a papírtól vagy annak hiányától lesz komoly/komolytalan egy kapcsolat.
2018. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!