Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyecske ruhához másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyecske ruhához másik fehérneműt húztatok, vagy maradtatok a menyasszonyiban?

Figyelt kérdés

Illetve a lagzi (és a zuhanyzás) után nem "gáz" visszahúzni a menyasszonyi fehérneműt (a bugyit és a harisnyát természetesen semmiképpen), elég drágát néztem ki, kettőt nem tudok venni belőle. Ti ezt hogy oldottátok meg?

Igencsak messze van még az esküvőm (1 év), de már most gondolkodok az ilyesmin.

Fehérneműnek [link] innen szeretnék eredeti alakformáló fűzőt vásárolni (már van egy, csak az színes), szívesen húznám fel nászéjszakára is és a menyasszonyi (és menyecske) ruha alá.

Tehát Ti hogy oldottátok meg ezt a dolgot?


2010. jún. 26. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 2 hónap múlva lesz az esküvőm. Szépek a fűzők, de pl.: az én ruhám fűzős, úgy tart, hogyha még fűzőt vennék alá (bár azt szerettem volna), sztem megfulladnék, úgyhogy ezzel nyugodtan várj még a ruhádig.

Nálunk nem szokás lezuhanyozni (lehet undorítón hangzik), nagy lagzi lesz, csak hipphopp átöltözöm, és nekem jó az ekrü melltartóm, stb. a ruhám alá. Sok boldogságot! :)

2010. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint én is úgy szeretném a nászéjszakát, hogy bár lezuhanyzok előtte, a sminkem és a hajamat úgy hagyom, mégis csak az a nászéjszakánk (már ha nem alszunk el, ahogy felérünk a szobába ruhástól).
2010. jún. 26. 23:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A lagzi után úgy is lezuhanyoztok, én azt mondom vedd meg magadnak a kiválasztott fűzőt, még van egy éved, hogy gyűjts rá pénzt. A zuhizás után azt vedd fel, és ha lehet vegyél egy hozzávaló szexi kisköntöst. Már annak is örülni fogsz mire kibontod a hajad a sok lakk és csatt rengetegből, ne kelljen a férjednek kihámozni abból is. Viszont a csini fűző a te meglepid a férjednek, azt csak a ti "titkotok", amivel te leped meg őt, de ne szólj neki egy szót se. Ne hagyd sokat inni, nehogy csak nászmásnapéjszaka legyen:)

Sok boldogságot kívánok!

2010. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fűzők nagyon szépek, én is vennék mindenképpen, szerintem menyasszonyi és menyecske ruha alá is felhúzható, ha nem annyira fűzős a ruha, fehérneműként áthúzni nem kell. Nászéjszakára én visszahúznám zuhanyzás után, ezeket a fűzőket amúgy sem lehet mosni, csak esetleg kézzel és vizes ronggyal áttörölgetni, csak a bugyit és a harisnyát cserélném át.
2010. jún. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen lagzit terveztek, de nagy nászéjszakára nem számíts. Mi fél 5-kor értünk haza, bezuhantunk az ágyba egyből, hiszen előző reggel 6-kor talpon voltunk. (A húgom esküvőjéről fél 8-kor értünk haza, addigra pakoltuk el az utolsó falat sütit is, hát ott is inkább elájultunk, mint lefeküdtünk.)

Eredetileg én is úgy terveztem, hogy lesz nászéjszaka, de nem volt hozzá erőnk. Mondták nekünk is, de nem hittük el, ahogy te sem fogod, de nem is baj. :)


Én nem vettem új fehérneműt a ruha alá, egyrészt a menyasszonyi ruha fűzös volt, nem kellett alá melltartó, a bugyi meg úgysem látszik, inkább vesz az ember kényelmes pamutot. Fehér neccharisnyát vettem.

A menyecskeruha alá is a jól bevált fekete melltartómat vettem fel - egyrészt nem látszik, másrészt baromi nehezen tudok magamnak melltartót venni, úgysem kaptam volna jót.

A fűző felesleges, bár attól függ, milyen ruhád lesz, de igazából a legtöbb ruhában van merevítő, ami baromi kényelmetlen, alig tudsz benne ülni, és a legtöbb fűzös (hogy minden méretű menyasszonyra jó legyen). Így is elég kényelmetlen lesz, miért akarsz még jobban szenvedni? Inkább próbáld meg jól érezni magad.

És... igenis átöltözéskor le kell zuhanyozni. Ízlések és pofonok, de én csuronvizesre ugráltam magam (és ugye a lagzi lényege a tánc!), a menyasszonyi ruha önmagában is meleg, + még a tánc. Egyszerűen örülsz, ha lezuhagyozhatsz, megváltás, komolyan mondom. Nekem addigra a sminkem is lefolyt, pedig profi csinálta profi alapanyagokból, volt rajta fixáló is, de reggel 9-kor készült, és iszonyú meleg volt egész nap. + Az izzadás. Úgyhogy én azt is lemostam, és újrasminkeltem magam, ami ugyan nem volt olyan tökéletes, de sokkal tisztább és ápoltabb benyomást keltettem.

A nászéjszaka előtt pedig mindenképp meg kell fürödni újra, hiszen egy izzadt, büdös, ragacsos menyasszonyt senki nem csókolgat szívesen, bármilyen szép (volt) a sminkje.

A kontyom az nagyon jól tartota magát, de tele volt hullámcsattal, lefekvéskor azokat is kiszedtem (úgy 40 db-ot), mert nem akartam, hogy éjjel beleálljon a fejembe.

Szóval ezeket nem árt tudni a nászéjszakáról! :)

2010. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat mindenkinek!

Nekem is van egy olyan sejtésem, hogy hullafáradtan zuhanunk az ágyba, nagy lagzi lesz, hajnalig tervezzük, a családunk imád mulatni, meg persze mi is.

Korhű fűzőm pedig már van egy, sokszor volt rajtam, jól bírom a "kínzást", népi táncoltam régebben 5-6 kikeményített alsószoknya volt a derekamon (lemértem: 15kg), de én azt is nagyon élveztem, tehát a ruhával nem hinném, hogy lesz ilyen problémám. De ha azt a menyasszonyi/menyecske ruha alá nem is húzom, szilikon melltartót mindenképp, mivel B kosaras mellem van, egy kicsit szeretném felturbózni és a ruhába épített melltartókról nincs olyan jó tapasztalatom.

Kozmetikus vagyok, de a sminkemet biztosan nem magamnak csinálom, hanem egy profi sminkes, de nem szerettem volna lemosni, jól szokta bírni az egész napos gyűrődést, de mondjuk nem olyan nagy gond, ha ki kell javítsam. :)

Még egyszer köszi a tanácsokat mindenkinek!

2010. jún. 28. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, és csak most néztem meg a linket. Megvetted már a fűzőt? Először mindenképpen a ruhát válaszd ki, meg fogod látni, hogy ez fölösleges alá. Nem akarlak lebeszélni róla, ha szeretnéd, de... szükségtelen a dupla merevítő, mint ahogy a dupla melltartó is. Ha valakinek nagy melle van, vegyen melltartót, ami nem szivacsos, csak tartja a ruha alatt, de... ha kicsi a melled (nekem is az), akkor nagyon béna a dupla szivacs (egy szilikon meg a ruhába épített szivacs).

A ruhának nem a súlyával van a baj. Tiszta műszál, iszonyú meleg, rád tapad, ha abroncsosat akarsz, nagy az abroncs. Pisilni pl. lehetetlen benne. Merevítő van benne, az egyszerű szűk fazonokban is, ami nem abroncsos, alig bírsz leülni benne. Állva tökéletesen mutat, de én pl. alig ettem a vacsorából, mert ülve annyira összeszorította a gyomromat. Az egész napos koplalás után egy csésze leves és egy fél rántott sajt ment le, pedig éhes voltam.

Hát ilyen egy menyasszonyi ruha, de mondom, próbáld ki! Ha felpróbálod, üldögélj is benne 10 percet!

A fűző helyett meg vegyél valami szexi hálóinget a nászéjszakára! :)

Sok boldogságot amúgy.

2010. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzással húzni az időt az esküvődön????? erről sem hallottam még
2010. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A pisiléssel tutira nem lesz gond, voltam sokszor nagy abroncsosba koszorúslány, és a népi táncos ruhába még nehezebb, de megoldható. :) A ruhát meg a fűzőt tudom milyen érzés hordani, és akármilyen hihetetlen én szeretem amikor megvan húzva és szorít, nép viseletben egyáltalán nem szabad leülni, mert a szoknyák keményítve vannak, másnak kínzás, én élvezem amikor vékony lesz a derekam és sok szoknya van rajtam. Tehát ettől nem félek, hogy nem bírnám elviselni. De bízom benne, hogy a ruhámban megfelelőlen erős fűző lesz jól formáz és nem kell alá húznom, bár szerintem nagyon szépek, azért biztosan veszek egy ilyet, jól lesz az még a esküvő után is. :)

A menyasszony és menyecske ruha között valószínűleg nem fogok lezuhanyozni, nem lesz rá idő, fél óránál tovább nem szeretnénk távol lenni, de az is max. idő, majd csak a lagzi után.

Köszi a tanácsokat mindenkinek! Zöld kéz mindenkinek. :)

2010. jún. 29. 12:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek! ha birod a strapát nyugodtan vegyél fel fűzőt is, max ha nagyon nem kényelmes levehetetd, az a legkevesebb megkérsz valaki h. segítsen! de azt mondom inkább este vedd fel, minthogy egész nap abba légy(izzadsz is bele) és este még úgy akarod csábítani a párod, inkább ne!!!



(bocsi nem bírom megállni nem népi táncos!!!!! hanem NÉP TÁNCOS!!!

EGYSZERŰEN UTÁLOM HA ÍGY MONDJÁK, ez olyan mint a rizs!! ami nem rizsa!!!

bocsi)

2010. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!