Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvore vendegkent ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvore vendegkent ez a ruha tulzas?

Figyelt kérdés
Egy arany szinu aranymintas ruha nagyon gyonyoru onmagaban is.. fekete hanyomanyos magassarkuval.. karacsony masnapjan lesz az eskuvo kulfoldon
2018. dec. 5. 12:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%

"Sokan mondják, hogy ne öltözzünk túl a menyasszonyt, de azt hogy, kérdem én, ha nekem jobb alakom van? Tréning ruhába azért még se mehet az ember, még egy egyszerű fekete ruhában is jobban néztem volna ki, mint ők"

Nem ezt jelenti a túlöltözés.

Hanem az, hogy ha pl. a menyasszonyon egy rövid koktélruha van, de te felveszel egy abroncsos, white tie kategóriájú csodát. Esküvőn sem mindegy a dresscode.

És ez nem az alaktól függ.

2018. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
12%
Szerintem egyáltalán nem sok, én kérdezés nélkül felvettem volna 😂
2018. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%
Ki tart karácsonykor esküvőt? És ki az a hülye aki elmegy rá? :D
2018. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

#13


Szomszédoméknak dec 24-én volt. És akkor mi van?


De akkor ezzel az erővel azt is kérdezhetted volna, hogy a legtöbb eljegyzés miért karácsonykor van?

2018. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hosszuujju, vallaknal nyitott csak. Combkozepig er.

Maxit soha nem vennek fel mert ugy nezek ki benne mint egy kismama pedig nem vagyok tul alacsony. (170cm)

Koszi a valaszokat. Igen van igazsag abban amit az egyik valaszado irt. Ot unnepli mindenki stb ha valaki ugy nez ki ahogy ki nez, ha krumplis zsakban is megy valaki vendegkent akkor is dekorativabb lesz mint a menyasszony! Ezzel kapcsolatban nem lehet mit tenni. Plussz viselkedesen is sok mulik ha valaki kis kosztumben megy es ugy bulizik mint egy allat a lakodalmon akkor kire is terelodik a figyelem?:)

2018. dec. 5. 14:13
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
14, az is hülyeség és fantáziátlan
2018. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az nem volt kerdes hogy miert ekkor van eskuvo es kimegy el ra. Nem a ti eskuvotok es nem ti vagytok meghivva hogy eldontsetek mikor legyen.
2018. dec. 5. 14:51
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Hál Istennek :)
2018. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Küldesz képet?
2018. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, de erre muszáj reagálnom...

“Sokan mondják, hogy ne öltözzünk túl a menyasszonyt, de azt hogy, kérdem én, ha nekem jobb alakom van?” Értjük, hogy te ghecijól nézel ki, de segítek; úgy, hogy ne legyen kint mindened, ill. csicsázd agyon magad. Ennyi bhaszmeg. Csak hogy maximálisan elégedett legyél: a “ne öltözd túl a menyasszonyt” nem egyenlő azzal, hogy “ne legyen szebb alakod a menyasszonynál”. Lehet szebb alakod nála, előfordul, de nyugi, senki le se xarja - amíg ki nem rakod mindened, illetve amíg nem próbálod meg túlÖLTÖZNI a menyasszonyt, akkor ugyanis a násznép rajtad fog röhögni, mert szánalmas módon a te csudijó alakodra próbálod felhívni a figyelmet valaki más esküvőjén. Hidd el, azzal semmi gond nincs, ha egy egyszerű fekete ruhában is jobban néztél volna ki, mint ők (kivéve a fekete színt, ami bunkóság). Van ilyen. Csak tudod, rajtad kívül senkit nem érdekel. ;)

2018. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!