Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mélyen dekoltált ruha, nyár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyen dekoltált ruha, nyár végi templomi esküvő?

Figyelt kérdés

Szólhat ezért bárki? Elég mélyen ki van vágva a ruhám, egyébként nem kihívó, mert hercegnő fazonú ruháról beszélünk. Mivel nincs nagy mellem sőt.. Így nem fogok nagy dekoltázst villantani.


Ugye nem gond a kivágás? Ízléses ruha.



2019. febr. 20. 10:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Rakj ki ide képet valami hasonlóról légyszi, mert így elég tág fogalom az, hogy mélyen dekoltált.
2019. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ekkora a kivágás az én ruhámon is, csak mint mondtam az enyém pánt nélküli.

2019. febr. 20. 15:00
 23/37 anonim ***** válasza:
62%

Nem való templomba ilyen ruha. Olaszországban pl. kizavarnának, még akkor is, ha turista vagy. És jól teszik.

Tiszteld meg annyira a helyet, ha már ennyire fontosnak érzed, hogy egyházi esküvőd legyen, hogy ehhez méltón felöltözöl.

2019. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt a képen van a hölgyön a ruha alatt valami ami takarja, másrészt amúgy sincs nagyon mit kitennie, így szerintem nem gáz.


Voltam olyan esküvőn ahol a menyasszony kirakta a hatalmas dudáit, az már a gáz kategória volt szerintem.

2019. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
91%

Azt veszel fel amit jónak látsz, maximum szóvá fogják tenni, ami nem biztos, hogy jól fog esni...


Nem mindenki szerint ízléses az a ruha, hidd el!

2019. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!



Válaszom általános, nem a mutatott ruhára vonatkozik csupán.

A katolikus templomlátogatások alkalmával – és ez alól a házasságkötés napja sem lehet kivétel – a hölgyeknek* helyénvaló betartani az illendőség alapszabályát: az öltözék legyen „alul nem túl magas és felül nem túl mély”. Azaz alul érjen a térd alá és felül a vállak fölé. (Az alapvető szabály az, hogy a szoknyának olyan hosszúnak kell lennie, hogy üléskor még betakarja a térdeket.) Kerülni kell a mély, szembetűnő kivágást, a meztelen vállakat és a felsőkarokat szabadon hagyó ruhákat, a mini és csavart-szoknyákat, melyek járásnál szélesre tárulnak, valamint a hosszan felvágott szoknyákat.


Figyelni illik a kihívó testformák diszkrét eltakarására: nem helyes szűk, a testet erotikusan kidomborító ruhát viselni. Ugyanígy kerülendők az átlátszó anyagok a dekoltázs, vagy a bélés/alsószoknya nélküli szoknyák esetében.


A mutatott ruha más vonatkozásban való megítélése nem tisztem, az leginkább ízlés dolga. Egyetértek: valóban viseljen ilyet örömmel egy polgári szertartáson, vagy akár külső helyszínen tartott egyházi ceremónián, ha emellett dönt, azonban a templomban a tisztelet és illem körültekintést követel az öltözékválasztásban is.



* Természetesen az uraknak is helyénvaló betartani az illendőség alapszabályát, csak a rájuk vonatkozó szabályok a kérdés megválaszolása tekintetében irrelevánsak.

2019. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Voltam már térd felett erő szoknyában templomba, katolikusba és lássatok csodát nem zavartak ki. Azért nem egy kihívó ruhát linkeltem és ilyen hozzá szólások. Nem fogok változtatni a ruhámon pár maradi ember miatt. Jó éjszakát!
2019. febr. 20. 22:26
 28/37 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom, ez a viselkedés. Felnőttel te már?

Ki mondta, hogy változtasd meg a ruhát? Azt mondtuk, nem illik fedetlen háttal, dekoltázzsal templomba menni. Feltéttel egy kérdést, mi megírtuk, hogy mi az szokás. Ez nem egyezik a te magamutogatós elképzeléseddel, és akkor mi vagyunk a sz.ar szemetek? Nagyon gáz vagy.

Mellesleg meg minek neked templomi esküvő? Mert rendszeresen oda biztos nem jársz, mivel akkor tudnád mit hogyan illik. Ja, hogy ez egy kirakat esküvő kész? Értem már.

2019. febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
83%
Itt nem a maradiságról van szó. Ahogy temetesre se megyünk rózsaszín vagy sárga ruhába, templomba se megyünk fedetlen mély csö.csökkel. Nem azért nem megyünk, mert netán a pap kizavar, hanem azért nem mert nem illik. Nem érzed a különbséget, ugye?
2019. febr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Én nem azt szidtam aki azt mondta, hogy ne menjek fedetlen testtel, én ezt értem. És szeretnék is felülre valamit ami takar. Nem azzal volt problémám aki ezt írta. Hanem azokkal akik a ruhába kötekedtek, meg hogy a templomba mást vegyek fel stb. Meg, hogy kizavarnak. Elnézést kérek, ha félre érthetően fogalmaztam. Azokkal volt problémám akikhez nem jutott el a kérdés lényege. Írta valaki, hogy a melleimet akarom mutogatni, és már a kérdésbe le írtam, hogy nincs mit kipakolni.
2019. febr. 21. 08:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!