Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mélyen dekoltált ruha, nyár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyen dekoltált ruha, nyár végi templomi esküvő?

Figyelt kérdés

Szólhat ezért bárki? Elég mélyen ki van vágva a ruhám, egyébként nem kihívó, mert hercegnő fazonú ruháról beszélünk. Mivel nincs nagy mellem sőt.. Így nem fogok nagy dekoltázst villantani.


Ugye nem gond a kivágás? Ízléses ruha.



2019. febr. 20. 10:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem, mert tanácstalan voltam. Mondjuk 30 fokban nem lesz olyan szuper vagy 20 réteg alsó szoknyával, bolleróban.
2019. febr. 20. 11:04
 12/37 anonim ***** válasza:
86%

20 perc a templomi esküvő és általában hűs van bent, annyit ki lehet bírni.

Vagy akkor a templomi meztelenkedés helyett miért nem inkább a 20 alsószoknyáról mondasz le, ha kellemetlen lenne?

Amúgy érdemes megbeszélni az eskető pappal, hogy egyáltalán összead-e úgy benneteket, hogy félig meztelen a felsőtested.

Van, aki be sem enged a templomába így.

Nem illik a templomba ilyesmi.

2019. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 30 fokban nem lesz olyan szuper vagy 20 réteg alsó szoknyával, bolleróban.


Ne házasodjatok nyáron, vagy ne legyen 20 réteg alsó szoknya. Ilyen egyszerű.

Ahogy írták, templomban vállat, hátat, dekoltázst illik takarni. Nem csak menyasszonyként, vendégként is (valaki írta, hogy nem egyértelmű, te vagy e az ara).

2019. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell itt álszenteskedni, hogy juj pap, juj templom.

Ha azt a nagyközönség is tudná, hogy sokszor mit művelnek a papok titokban, szerintem már rég nem lenne ekkora nagy hűha körülöttük.

Plusz, sok pap el is áshatná magát a nagy képmutatásával, hogy ő a nagy szent, miközben a viselkedése pont nem azt mutatja.


[link]


Kérdező, viselj azt, amit te szeretnél. Legfeljebb ne köldökig érő dekoltázsos ruhát vegyél fel, hanem egy kicsit szolidabbat.

2019. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
30%

Ez már nem az első ilyen kérdés az utóbbi időben.

Nem vagyok hívő, és épp ezért templomi esküvőt sem akarok, mert képmutatásnak, színjátéknak érezném az egészet. Ennek ellenére tudom, hogy fedetlen vállal, dekoltázzsal, lábakkal (térd felé érő szoknyában) nem illik templomban menni. Az emberek többsége se volt évek óta templomban, nem imádkozik még csak ünnepekkor sem, de azért legyen templomi esküvő, mert az cuki: lesz mit bekeretezni, kiposztolni. No meg valahol bohócot kell csinálniuk magukból, hogy ragaszkodnak valamihez, amiről fogalmuk sincs, csak mert jól néz ki, meg régen szokás volt.

Nyugodtan menj fedetlen testtel, mert az úgy néz ki jól. Mégis minek vennél fel egy bolerót egy vallásos eseményre, ami megköveteli ezt?

2019. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

#14

Itt nem az álszenteskedésről van szó.

Arról van szó, hogy így illik. Tudod ez olyan mint pl egy ballagás. Oda se mész oda papucsban, meg shortba, de temetésre se mész el szivárvány színű kisruhába, akkor se ha netán rossz viszonyba voltál az elhunyttal.

2019. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
50%

Templom után nem érsz rá mutogatni magad?


Amúgy meg 5 perc után fázni fogsz félmeztelenül... csak úgy szólok.

2019. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Ennyi rossz indulatú embert egy helyen.. Ki mondta, hogy meztelenkedni akarok? Le írtam fent, ha nem tűnt volna fel, hogy ízléses ruháról van szó, semmim nem lesz kint belőle a karjaimon meg a hátam felső részén kívül. Remélem szebb lett a napotok attól, hogy itt oltogatok! :)
2019. febr. 20. 13:29
 19/37 anonim ***** válasza:
24%

Akinek nem esett le a "hercegnő fazonú ruha" résznél, meg a kulcsszónál, hogy a kérdező a menyasszony annak vannak problémái.


Kérdező, inkább stólát vagy a fátyollal kb egyező kendő legyen rajtad ami takarja a vállad.

Bolerot inkább ne. Max ha csipkéből van. Ezek a semmilyen szatén meg műselyem bolerok borzasztóan olcsó hatásúak.

2019. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Végre valaki akihez eljutott a kérdés, köszönöm! :) egyébként a földig erő fátyol a teljes hátam takarni fogja.
2019. febr. 20. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!