Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mélyen dekoltált ruha, nyár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyen dekoltált ruha, nyár végi templomi esküvő?

Figyelt kérdés

Szólhat ezért bárki? Elég mélyen ki van vágva a ruhám, egyébként nem kihívó, mert hercegnő fazonú ruháról beszélünk. Mivel nincs nagy mellem sőt.. Így nem fogok nagy dekoltázst villantani.


Ugye nem gond a kivágás? Ízléses ruha.



2019. febr. 20. 10:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Templomban a vállaknak se illik hogy szabadon legyen, le szoktál takarni.
2019. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez a hercegnő kifejezés manapság sokaknál azt jelenti, hogy váll nélküli ruha...de nézz meg egy igazi hercegnőt, milyen ruhát hord.
2019. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem gáz, nyugodtan vedd fel, úgysem te leszel a nap fénypontja. Nem hittanórára mész, te csak egy vendég vagy a sok közül. A pap se fog észrevenni téged.
2019. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Én a szoknya fazonára értettem, hogy hercegnős. Ugyanis hatalmas a szoknya rész. De pánt nélküli, szív kivágású ruháról van szó.
2019. febr. 20. 10:38
 5/37 A kérdező kommentje:
#3-as az én napom lesz, mivel én vagyok a mennyaszony! Okos hozzá szólás volt.
2019. febr. 20. 10:39
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy bolerót szoktak venni a ruhához, amivel a templomban eltakarhatod a vállad és a hátad, illetve a dekoltázst.
2019. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Templomban nem illik mutogatni magunkat még esküvőn sem. Ha olyan a pap, akkor fog szólni, valószínűleg még az esküvő előtt. Más nem fog szólni, legfeljebb összesúgnak a hátad mögött.
2019. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Bolerót szoktak felvenni.
2019. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
Egy kendőt minimum teríts magadra, templomban illetlenseg így megjelenni.
2019. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
40%
Most kétszer is végig olvastam az egészet, de totálisan nem jött le, hogy a kérdező lenne a menyasszony. Na mindegy. A templomira takard el magad.
2019. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!