Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mélyen dekoltált ruha, nyár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyen dekoltált ruha, nyár végi templomi esküvő?

Figyelt kérdés

Szólhat ezért bárki? Elég mélyen ki van vágva a ruhám, egyébként nem kihívó, mert hercegnő fazonú ruháról beszélünk. Mivel nincs nagy mellem sőt.. Így nem fogok nagy dekoltázst villantani.


Ugye nem gond a kivágás? Ízléses ruha.



2019. febr. 20. 10:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
47%

De ez inkább hasig van vágva szintes hiába nincs melled. A képen lévő csajnak van ott anyag legalább. Én meztelennek ereznem magam így amúgy is, főleg templomban.


De a válaszok azért a kérdésedre jöttek, gond a kivágás sokaknak. Ugyanilyen lehet a szórás a vendégeid közt is.

2019. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
72%

"Voltam már térd felett erő szoknyában templomba, katolikusba és lássatok csodát nem zavartak ki."

Attól még nem illik. Ahogy írták: temetésről se zavarnak ki valószínűleg, ha vörös miniruhában parádézol, de illetlenség. Ennyi intelligencia kéne, hogy szoruljon az emberben.

"Azért nem egy kihívó ruhát linkeltem és ilyen hozzá szólások. Nem fogok változtatni a ruhámon pár maradi ember miatt. Jó éjszakát!"

Egy szóval nem írtam, hogy változtass. Felveszel egy bolerót vagy egy stólát, amivel eltakarod a dekoltázst és a vállaidat, ha kint vannak. Mert ugyebár, ha már ilyen fontos a templomi esküvő, akkor fontos az is, hogy ennek megfelelően öltözködj... :))

2019. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem min változtat, hogy kis melled van.
2019. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
#31-es hasig? Egy szemüveg el kéne! Egyébként nekem is lesz ott anyag :)
2019. febr. 22. 08:56
 35/37 A kérdező kommentje:
Nincs a képen sem hasig vágva, de az enyém nincs egész eddig.
2019. febr. 22. 08:58
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

A templom egy közösségi tér, ahol a közösség szabályai érvényesek. Aki oda akar menni nézelődni/misét hallgatni/házasodni, annak illik betartani a közösség íratlan szabályait, akár egyetért ezekkel, akár nem. Ez nem a vallástól függ, nem is Istentől, hanem azoktól az emberektől, akiknek a közös értékét, vagyis a templomot "használod". Ha igényt tartasz az értékeikre (pap, szép templom, stb), be kell tartanod a szabályaikat is.


Szerintem senki nem mondta, hogy cseréld le a ruhádat. Egyesek szerint kihívó, mások szerint nem. Nekem éppen tetszik ez a fazon, fel is venném, mert nem tartom túlzásnak, ha valaki a fotózáson, lakodalmon ebben érzi jól magát. Viszont a templomi esküvő más. Az nemcsak rólad szól, hanem kicsit a papról, a vallásról és a keresztény közösségről is, ezért nem elég saját magadnak megfelelned. De ha a kérdéses részeket eltakarod, senki nem fog megbotránkozni, a templom után pedig úgy öltözöl fel, ahogy csak akarsz.

2019. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd ki a templomi reszt, mindenki jobban jarna.
2019. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!