Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti erről mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Annyit említettem meg a páromnak hogy más fiú a barátnőjének a kávét vagy a reggelit az ágyba visszi ,ő erre azt mondta hogy ő nem lesz a cselédem azok a fiúk nem normálisak . Nyáron házasodunk de kételyeim vannak .

2019. márc. 21. 19:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok koszonom a valaszokat :)


A királykisaszonyos hozzászolomnak üzenem hogy te valodi kiralykisaszony vagy gratulalok .


Nem csinál teát sem . Kétszer csinált teát meg kávét mikor beteg voltam .

2019. márc. 21. 21:13
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

És úgy egyébként segít bármit is, megtesz érted bármit? Tesz romantikus gesztusokat? Kifejezi a szeretetét?

Nyilván azért írtad ki a kérdést, mert nagyon hiányoznak a kapcsolatból ezek az apró figyelmességek meg az önzetlen romantikus gesztusok. Sokat elmond egy férfiról, ha nem normálisnak nevezi azokat a férfiakat, akik szoktak ilyesmit csinálni.

2019. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem volt még olyan hogy hű de bizonyitotta a szerelmét talán mikor megkért
2019. márc. 21. 21:24
 14/30 anonim ***** válasza:
25%
Csak a suttyó prolik és a fekvőbetegek esznek ágyban.
2019. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
De tényleg minek vagy akkor vele, ha soha nem tett semmi olyat amitől azt érezted, hogy biztosan szeret?
2019. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Még én sem tudom ..
2019. márc. 21. 21:30
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha ilyen vágyaid vannak a pároddal kapcsolatban,de ahogy mondtad az elég visszataszító.Az én exem pont ugyanezt csinálta,hogy "Más barátnője ezt meg azt megcsinálja".Ne más párokhoz hasonlítsd a kapcsolatotokat,úgyis elég lett volna,ha elmondod ezzel kapcsolatban az érzéseid,hogy jól esne ,ha ilyen gesztusokkal bombázna és természetesen te viszonoztad is volna a kedvességét más módon.Ahogy reagált az elég bunkó volt és szerintem minden lánynak rosszul esne,ha ezt hallaná vissza.
2019. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Én nem várom ezt hogy kinyalja a hátsóm de jól esne ,mivan ha terhes leszek akkor sem segít? Félek hogy a szüleim mit mondanának ha szakitanék mert nekik is világ életembe hibás voltam + azt mondták hogy ha elmegy haza tőbbet soha.
2019. márc. 21. 21:37
 19/30 anonim ***** válasza:
67%
Én ebben az egészben azt nem értem, hogy ezt eddig kellett elhúzni???? Megkérte a kezed, gondolon az esküvővel kapcsolatos dolgok is készek. Eddig mi a tökömet csináltál a gondolkodás helyett??? Főleg amikor igent mondtál? Ja, jó volt posztolni hogy menyasszony lettél. Lehet lepontozni, de házasság előtt jutni eszébe valakinek ilyen indokkal, hogy talán nem ő a tökéletes férfi. Jól felültetted!!! Gratulálok! Valószínű nem véletlenül viselkedik veled így! Te talán úgy viselkedsz ahogy megérdemeli? Mutasd meg neki a kérdésedet!
2019. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Tudja ..
2019. márc. 21. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!