Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti erről mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Annyit említettem meg a páromnak hogy más fiú a barátnőjének a kávét vagy a reggelit az ágyba visszi ,ő erre azt mondta hogy ő nem lesz a cselédem azok a fiúk nem normálisak . Nyáron házasodunk de kételyeim vannak .

2019. márc. 21. 19:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Mit mondjak .. Kérdezd meg tőle
2019. márc. 21. 22:00
 22/30 anonim ***** válasza:
De te miért mondtál igent???? Gondolom nem volt másabb akkor sem.
2019. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Öszinte leszek elfogtok itélni de azt hittem jobb lesz de csak roszabb lett . Van a baráti körünkben egy lány szinte velem egykorú ,van egy jó férje és jőn baba,talán látta hogy fáj hogy nekem nincs ilyen életem . Megkért és boldog voltam de azóta rosszabb lett mindha nem félne hogy elveszít vagy nem is tudom . Néha kimutassa a szerelmét néha nem ,néha kedves néha nem . Mondani ritkán mondja . Azt mondja segiteni fog mégis ezeket mondja . De tudni kell róla az édesanyja meghalt,az édesapja csak csajozni tud a testvére semilyen annak felesége még olyan sem . Az apja meg a mostoha azt csinálnak vele mit akarnak.
2019. márc. 21. 22:12
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, viszont ez egy remek tanulólecke hogy lásd, még nem vagy felnőtt abszolút. Gondolkodásilag biztosan nem. Az én barátnőm mar 4 éve férjénél van, de eszembe sem jutott azért bárkinek is igent mondani, hogy rákontrázzak... Ez annyira irigyes dolog. Viszont az eljegyzés után is eltelt bizonyos idő amíg kiképzettél volna, viszont gondolon itt is a "csakazértis" játszott... Igen, inkább szakitsd! De ne erre fogd, hogy mert nem visz neked ágyba kávét! A legsunyibb dolog, hogy a saját hibádat másra vetíted!
2019. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ! De viszont felnőni felnőttem a megfelelő emberhez !
2019. márc. 21. 22:39
 26/30 anonim ***** válasza:
75%

Hagyjuk a kávét! (Hogy tudtam ezt leírni?! Dupla eszpresszót kérek!)


Te azt vártad, hogy jobb lesz. Rosszabb lett.

Az esküvővel ugyanez a helyzet. Nem lesz tőle jobb semmi, legfeljebb még biztosabb benne, hogy nem hagyod el.

Akkor menj hozzá, ha így, ahogy most van, számodra minden tökéletes. Ezt a kapcsolatot változatlan formában el tudod bírni életed végéig. Ugyanis a házasság után ezt fogod kapni!

2019. márc. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Igen talán a kávé csak egy ürügy de megfogott hogy ő ezt mondta
2019. márc. 22. 10:30
 28/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez már csak egy jó ok, amibe bele tudsz kötni. Ha nem a kávé akkor más lett volna :)
2019. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ez nem belekötés sajnos az igazság
2019. márc. 22. 12:06
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen dolog miatt lettek ketelyeid szerintem nincs mirol beszelni. Vagy ne legyen eskuvo es lesz ami lesz vagy szakits. De abbol, hogy igy hazasodtok ossze jo nem sulhet ki az 1000%.
2019. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!