Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki 35-38 éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 35-38 éves koráig nem nősült meg, az már nem is fog?

Figyelt kérdés

Miért marad valaki agglegény? Neki jó úgy? S ha bizonyos korig nem szánta rá magát a házasságra, akkor már sosem fog megházasodni?

Az ilyen emberek keresztül néznek a nőkön vagy miért nem érdekli őket a másik nem?


2010. júl. 4. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

én nem vonnám le azt a következtetést, hogy nem érdekli őket a másik nem.

van aki örökre agglegény marad, és van aki később megnősül. szerintem fele-fele.

egyesek maximalisták, nem érik be akárkivel.

vagy csak szeretnének még kalandozni.

2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h agglegény marad,a férfiak idősebb korukban is ugyanugy házasodnak,vagy lesznek szülők mint a fiatalabbak.Ha valaki agglegény az általában azért van mert nem szereti elkötelezni magát,ha egyedül van azt csinál amit akar,és csak akkor csajozik ha kedve van.Nem kell függenie senkitől.Mondjuk sztem ez inkább magány,mint szabadság,legalábbis hosszútávon.
2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én nem gondolnám, hogy az illető ilyen nagyon bulizós-csajozós egyén. Inkább mondanám magányosnak, bár nem ismerem elég jól, csak ismerős.

Csak, mert kinézetre és egyébként nem rossz pasi, s csodálkozom, hogy mégis egyedül van.

Mostanában több ilyen emberrel futok össze, aki valami miatt egyedül van.

Vagy csak jó neki úgy, ahogy van? Nem vágyik saját családra, gyerekekre?

Vagy úgy van vele, hogy ha összehozza a sors valakivel (akire vágyik, akit el tudna képzelni gyermekei anyjának), akkor jó, de ha nem úgy is?

2010. júl. 4. 22:11
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

szerintem nem arról van szó,h keresztül néznek a nőkön,csak egyszerűen nem találták meg azt a nőt,akit elvennének feleségül.vagy másik eset:még mindig szeretik a friss husit.3.megfelel nekik,h még az anyja szolgálja ki őket.

nagyon sokan 30-on túl házasodnak mért baj az?

2010. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem az anyja szolgálja ki, már nagyon régóta önálló háztartást vezet, saját lábra állt (kb. amikor felvették a fősulira), nem régiben vett saját lakást. Szóval nem lehetne azt mondani, hogy anyuci szoknyáján ül.


Persze, tudom, hogy lányban is van ilyen, aki nem megy férjhez, vagy vár az igazira, csak nem gondoltam, hogy a férfiakra is jellemző lehet.Főleg annál nem gondoltam, aki családcentrikusnak tűnik.

2010. júl. 4. 22:15
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

ha inkább visszahúzódóbb pasasról van szó, akkor a félénksége gátolhatja az ismerkedésben, vagy pedig még mindig nem hevert ki egy szerelmi csalódást, érzékeny lelkeknél ez hosszú évekig is tarthat, emiatt nincs kedve ismerkedni.

vagy csak jó így neki, hogy nem szól bele senki sem a dolgaiba.

2010. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószinű így kényelmes neki nem akkar nem akkar lemondani a nyugalmáról egy feleségért egy gyerekért.

Mert egy család rengeteg lemondás, felelőség.

2010. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyet, van aki szerintem szeretné nagyon is elkötelezni magát, csak nem találja meg a párját, pedig külsőre, nincs vele baj, felszínesen ismerem, belsőleg sem hiszem, hogy baj lenne vele.

Ismerek olyat is, aki ennyi idősen úgy néz ki, mintha 24-25 lenne, imád bulizni, tizenéves csajai vannak, épp, hogy nem büntetik, nem gondolnám, hogy Ő soha nem fog megnősülni, de egy darabig még biztos nem, gondolom neki sem hiányzik.

2010. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szerintem ennek más okai vannak, egyéntől függ

nekem három agglegény ismerősöm van, mindhárom elmúlt 40


az egyik: egy kiálhatatan, elviselhetetlen alak, egy nő (többek között én sem)bír megmaradni mellette hosszabb távon, komolytalan és felelőtlen. hol dolgozik, hol nem, a szüleivel él, ami nem lenne baj, ha nem ők tartanák, imád barkácsplni, annak él a nap 24 órájában...


a másik: az anyja hülye. minden nőt elmar mellőle, pletykál az élettársairől, lek.rvázza őket, meg az állítja, hogy veri a fia nőket, és alkoholista (egyik se igaz)ilyen anyát se szeretnék.


a harmadik: művelt, de olyan tuty-mutyi. mindig anyuka szoknyáján ült. hol van barátnő, hol nincs.

2010. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
talánmegtalálta a nőt akit elképzelhet maga mellett csak a nő nem szeretné h vele legyen
2010. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!