Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki 35-38 éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 35-38 éves koráig nem nősült meg, az már nem is fog?

Figyelt kérdés

Miért marad valaki agglegény? Neki jó úgy? S ha bizonyos korig nem szánta rá magát a házasságra, akkor már sosem fog megházasodni?

Az ilyen emberek keresztül néznek a nőkön vagy miért nem érdekli őket a másik nem?


2010. júl. 4. 22:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyan nőből vagyok és 30 éves, egyedülálló. Én úgy gondolom, hogy talán egyszerűen csak nem jött össze neki. Nem voltak olyan kapcsolatai, vagy egy- egy kapcsolatra túl sok időt "pazarolt".

Az én korosztályomban lévő lányok is már majdnem mind férjhez mentek. Nekem egyszerűen nem úgy alakult. Egy hosszú kapcsolatom volt, ami végig tartott majdnem a húszas éveimen (8 év volt, 21 éves koromtól) Aztán vége lett, mire azt láttam, hogy a korombeliek már ezalatt az idő alatt férjhez mentek. Én nem sürgettem soha, mert nem tartottam fontosnak, "élni" akartam VELE, kirándulni, nevetni, utazgatni, tanulni, nem feltétlenül olyan nagyon tudatosan családot alapítani.

Talán a férfiaknál is hasonló lehet az egyik ok.

Akkor én most UFO vagyok amiért nem jött össze eddig?

2010. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Dehogy vagy ufó! Miért lennél? Bevallom, én is a harmincas éveim felé tekerek és eddig még én sem büszkélkedhetem ezen a téren semmivel. Pedig gyerekkoromban azt hittem, hogy ekkorra én már feleség és anyuka leszek. De ami késik nem múlik.(remélem)


egyébként az, hogy sok az egyedülálló (és még véletlenül sem nevezném őket szinglinek), magyarázható azzal, hogy kitolódott a házasodási kor?

2010. júl. 4. 22:45
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A párom nagymamája 76 éves, és idén ment férjhez. Az "ifjú" férj már 80 fölött van. Nagyon jól tartják magukat és elmondásuk szerint még soha nem voltak olyan boldogok, mint most. Olyan édesek :) Szóval soha nem késô.
2010. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

:D Aranyos, amit a nagymamádról írtál, de gondolom, hogy ez nem az első házassága volt, hiszen akkor te sem lennél. Sok boldogságot nekik.

Én olyan egyénre gondoltam, akinek még sosem volt felesége/férje.

A nagymamádékat mi vitte rá, hogy ismét házasodjanak, noha már idősek (gondolom, hogy az egymás iránti szeretet.


Érdekelne ilyen cipőben járó férfiak és nők véleménye, hogy ők hogyan látják saját magukat, milyen problémáik adódtak emiatt.

2010. júl. 5. 08:26
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

lehet ő meg azt kérdi egy másik fórumon, hogy marad egy harmincas nő pártában?

Esetleg egyesíthetnétek magatokat, s kereshetnétek a választ közösen.

Szingliség van. Aki megházasodik, az is siet elválni.

2010. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Szeretője van, egy férjes asszony, akibe szerelmes.

Vagy bújtatott homokos ő.

2010. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A kitolódott házasság amiatt van, hogy a felnőtté válás is kitolódott. Hiszen persze elérjük azt a 18-21 éves kort, amit a szüleink is, de ők akkor már javában dolgoztak mind. Önellátóak voltak.


Manapság a legtöbben ilyenkor még tanulnak. Messze vannak a saját önálló élettől, ami azt eredményezi, hogy házasodni és családot alapítani sem tudnak.


Amúgy nálunk is van egy 40 év feletti agglegény a családban. Elviselhetetlen természettel persze. Pedig jóképű férfi volt, a nők jártak sokáig udvarolni neki. Aztán megunták, mert nem volt igénye rájuk. Ő úgy gondolja/gondolta, hogy gyerek és feleség nélkül több ideje és pénze jut arra, amit szeret csinálni.


Csak nem tudom 20 év múlva, amikor majd egyedül ül a hatalmas lakásában, ugyanúgy fogja -e érezni. Szerintem nem.

2010. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

ma 11:33!


Van benne valami, amit írtál. Bár szüleink is az ő szüleikkel éltek, még ha dolgoztak is, de több alkalmuk, lehetőségük volt az ismerkedésre. Persze falun/városon belül. Ha valaki mégis tovább tanult, akkor még nagyobb lehetőségei voltak a házasodás tekintetében.


Bár az a feltételezés, hogy saját nemét szereti, nem elvetendő, de az ember mindig reménykedik, hogy nem az.

Arra is gondoltam, hogy önmagának való, de ugyanakkor érdeklődik más emberek iránt. Ráadásul van unokaöccse, akivel nagyon jól kijön, noha ritkán találkoznak. Szóval, szerintem nem fordul el a társaságtól.

2010. júl. 5. 18:33
 19/23 anonim válasza:
100%

hmmm.. en is a harminc fele kozeledem, ferjhez mentem ket eve es most valunk, mert megcsalt....

szoval lehet jobban jartam volna, ha maradok egyedulallo... a huseg manapsag nem sokat jelent, talan csak az tartja vissza a uriembert a nosulestol... meg tudom erteni, en is oriasit csalodtam es az osszes bizalmam elveszett a masik nemben...

lehet hogy a 35-38 eves pasiknak sok ilyen tapasztalatuk van a holgyekkel... mert be kell latni koztunk is vannak kevesbe husegesek..

En szemely szerint biztos jobban lennek ez az elmeny nelkul.

2010. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Az én párom 35 múlt és jövő hónapba elkapom a tökét:)) akkor lesz az esküvőnk..önhibáján kívül nem nősült..az előző kapcsolatát nem érezte olyan erősnek, és nem volt meg benne minden elmondása szerint amire vágyott..fél embernek érezte magát..megismerkedtünk, és elmondása szerint teljesen kiteljesedett egy emberré..elmondása alapján ketten vagyunk egy egész:)) én elvált vagyok egy gyermekkel..és ellennék házasság nélkül..igazából ő az aki nagyon el akar venni:) ámen:))
2010. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!