Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki 35-38 éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 35-38 éves koráig nem nősült meg, az már nem is fog?

Figyelt kérdés

Miért marad valaki agglegény? Neki jó úgy? S ha bizonyos korig nem szánta rá magát a házasságra, akkor már sosem fog megházasodni?

Az ilyen emberek keresztül néznek a nőkön vagy miért nem érdekli őket a másik nem?


2010. júl. 4. 22:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy pozitív történetek is vannak.

Engem is gyakran kérdezgetnek rokonok, hogy na, mikor megyünk már lagziba, de mindig kitérek a válasz elől.


Sokszor volt, hogy görcsöltem a dolgon, de mindig rossz vége lett ilyenkor a kapcsolatoknak. Aztán most, közeledve a 30-hoz (27 leszek jövő hónapban) azt mondom, hogy igaz már szeretnék egy normális kapcsolatot, családot, s talán pár év múlva már gyerekeket is, de nem fogom magam ráerőltetni senkire.


Igyekszem nyitott szemmel járni, keresni a másik ember tekintetét, s talán (ha lesz egy kis szerencsém) megtalálom a másik felem. Ha nem, akkor így jártam.


Tudom, hogy manapság ciki egyedül lenni, s ráadásul még csak nem is vagyok teljesen boldog, hiszen "a tökéletes kapcsolattal" együtt lennék csak az. De ez még mindig jobb, mint szenvedni egy rossz kapcsolatban.


Köszönöm mindenki válaszát! (ha egyéni meglátásod van, arra még kíváncsi vagyok)

2010. júl. 6. 16:15
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyéni meglátás:

nyugodtan hívd el a pasast randizni és kérdezd meg tőle.

2010. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

:D


Nem vagyok egy nyomulós típus. De lehet, hogy megfontolom.

2010. júl. 6. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!