Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A polgárin a zenét lehet úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A polgárin a zenét lehet úgy kérni, hogy amit összeállítottam az szóljon folyamatosan?

Figyelt kérdés

Tehát nincs külön bevonuló,külön a beszédre...Amúgy hány számot kell összeszedni ha mégsem így szeretnénk végül?Bevonuló,beszéd,kivonuló.És még?

http://www.youtube.com/watch?v=HMYRTTARkOU

Ez bevonulóra lenne jó szerinted?


2010. júl. 4. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik mindegy,hogy mi szól,ők csak javasolnak,aztán úgyis te döntös el.Nálunk is mi vittük a zenéket,több is volt.A bevonuló,beszéd és kivonuló mellett még van a köszönő virág alatt szóló zene.Tudod,amikor átadjátok a szülőknek a virágot. :)
2010. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meghallgattam a zenét is,amit belinkeltél.Egy kicsit vad nekem,én nem választanám,de ha nektek ilyen a stílusotok,akkor nincs vele gond.Ha már ez a zene,akkor én megvágnám.Vagy 0:26-nál kezdődne,ahol Pataki elkezd énekelni vagy a refrénnel indítanék mindjárt.Mind a két kezdés jó szerintem,csak a szám legeleje kicsit sokkoló lenne a feszült csendben,amikor ugye mindenki az ajtót nézi,ahol majd beléptek.
2010. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a zene szól, amit ti akartok. Van anyakönyvvezető rokonom, szóval biztos az infó.
2010. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is magunkanak állítottam össze a zenét de még a szöveget is!Ngyon jó sikerült!
2010. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem végig (30 perc) nem szólhat zene, amíg beszél az anyakönyvvez., addig lehalkítják vagy kikapcsolják. Én is azt szerettem volna, ha a szülőköszöntő és a pezsgőzés alatt ugyanaz megy folyamatosan, de közben volt pár perc beszéd, az alatt megállították, totál értelmetlenné vált az egész.

Általában kell bevonuló, aláíró, szülőköszöntő.

2010. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Arra gondoltunk közben,hogy mégsem bevonuló lesz ez a szám mert valóban túl gyors ahhoz,hanem helyette mikor aláírtunk,akkor szólalna meg.Ha sikerül megvágnom,akkor a refrénnel kezdődne.Az úgy már tuti lenne azt hiszem:)

2010. júl. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!